מתי כדאי לך לנסות דילדו

אביזרי סקס כבר לא צריך לחפש בחנויות אפלות. כיום, מיטב הפתרונות המענגים נמצאים אונליין, הכל בהישג יד. הזמינות, ביחד עם החופש לבחור וההבנה שאין דרך אחת ליהנות, מניעים הרבה יותר נשים להחליט להתנסות. אז מתי כדאי גם לך לנסות דילדו? אספנו חוות דעת של נשים שכבר ניסו. ראי מה יש להן לספר. 

כשאת רוצה ללמוד להכיר את הגוף שלך 

אם את צעירה או חסרת ניסיון ואת רוצה לענג את גופך, דעי שאין מורה טוב יותר מהניסיון שלך עם עצמך. בעזרת דילדו, כך מעידות אין ספור נשים, הן למדו לפענח את סודות הגוף. בעזרת צעצועי מין איכותיים כל אישה יכולה לבדוק ולהרגיש מה עושה לה טוב, איפה וכיצד. 

להעשיר את חיי המין במיטה 

אם חשבת כי דילדו מתאים אך ורק לשימוש שלך עם עצמך, קבלי הפתעה מרעישה ומרגשת. מסתבר שגברים רבים מאוד נהנים ומתגרים למראה בת הזוג שלהם, חברה או אישה, שמשתמשת מולם בצעצוע מין כזה או אחר. נשים שרוצות להעשיר את חיי המין במיטה, לרגש ולחוות התרגשות אחרת, יכולות להתנסות. לזוגות הטרו סקסואליים ולנשים שאוהבות נשים, זוהי דרך נוספת ליהנות, גם לבד וגם ביחד. 

במקום להשתעמם, ליהנות יותר 

גם נשים בשלות ובעלות ניסיון במיטה, שמכירות היטב את גופן, יכולות לעשות שימוש בדילדו מענג, בין הסדינים או במקלחת. דילדו, כך מסבירות נשים בשלות ומנוסות, מתאים מאוד כאשר הן חוות שעמום או בתקופה שבה אין להן בן (או בת) זוג. למעשה, ישנן נשים שבעזרת דילדו חוות הרבה יותר הנאה, אפילו מולטי אורגזמה, ביחס ליחסי מין. כך שגם אם זה לא תמיד תחליף לקשר זוגי, זה בהחלט יכול להתאים לגיוון ולהנאה יחידנית או זוגית. 

כתוב/כתבי תגובה