כיסא אחצה למקלחת

היציבות כבר לא מה שהייתה? מתי מומלץ להצטייד בכסא רחצה למקלחת ?

כסא רחצה למקלחת הוא מוצר מאוד נחוץ לכל אדם שחש חוסר יציבות וקושי בשמירה על שיווי המשקל וגם למי שנעזר בכיסא גלגלים לצורך התניידות. הדבר נכון במיוחד לבני הגיל השלישי שהגיעו לגיל בו הם הרבה יותר חלשים וגם פחות מתפקדים והחשש מם ני נפילה הוא מוחשי וגדול. אז אם בחיי השגרה בבית הם מצליחים איכשהו לשרוד ולעבור ממקום למקום בלי שימוש באמצעי עזר שונים, הרי שבמקלחת הם בהחלט חייבים את התמיכה ואת הכלים כדי שחלילה לא ייווצר מצב אשר בון הם מאבדים את שיווי המשקל שלהם ונופלים תוך כדי הרחצה, לפניה או אחריה.

כסא רחצה למקלחת – לא יועיל – לא יזיק

אז האמת היא שכסא רחצה למקלחת זה אולי מוצר שעשוי להתברר כמיותר. אך תמיד עדיף להחזיק מוצר כזה בבית ליתר ביטחון מאשר חלילה ליפול, להחליק ולהיפגע בחדר הרחצה.

כיסא רחצה כזה המוצב דרך קבע בחדר הרחצה אולי יתפוס מקום יקר. אך מנגד הוא יעניק תחושה בטוחה הרבה יותר. במיוחד אם מדובר באדם מבוגר או לחילופין באדם בעל צרכים מיוחדים.

איפה קונים כסא רחצה למקלחת?

כדי לקנות כסא רחצה למקלחת שיענה על הצרכים שלכם, חשוב שתפנו אל חנות מקצועית המציעה את השירות הייחודי הזה של התאמת מוצרים המיועדים לבני הגיל השלישי.

המוצרים הללו הם לא סתם מוצרים רגילים או רהיטים שאפשר לקנות בכל חנות רהיטים. כי כל אביזרי הנוחות הללו שנועדו למען האנשים המוגבלים הם מוצרים שיש להם תנאים ייחודיים והגבלות שמחייבים את הייצור שלהם.

כך למשל כסא רחצה למקלחת חייב להיות כסא שלא יחליק, כסא שיבטיח יציבות וכזה שאכן יעניק ביטחון ובטיחות מלאים לאדם המוגבל.

כתוב/כתבי תגובה