נעליים טרום הליכה

מידת נעליים לפי גיל – האם יש בכך הגיון?

כאשר אנחנו יוצאים לקנות בגדים לתינוק, אנחנו יודעים שגם אם התינוק לא יהיה איתנו ולא נוכל למדוד לו את הבגד ולוודא כי המידה מתאימה, בכל זאת לא נטעה ברוב המקרים היות ורוב רובם של הבגדים נתפרים על פי מידה ואם בוחרים את הבגד במידה המתאימה, הרי שברוב המקרים הבגד יהלום את הילד ויתאים לו ולמידותיו.

בכל מה שקשור לנעלים הסיפור הוא נושא שונה לחלוטין. הנעליים הם ממש לא לפי מידה קבועה על פי הגיל. הנעליים אמורות לעבור התאמה מדויקת בהתאם לגודל של כף הרגל ולמידה הספציפית שלו. כך תבחרו מידת נעליים לפי גיל.

מידת נעליים לפי גיל – זה לא הולך כך

חשוב לדעת כי גם אם נראה לכם שהילד שלכם הוא בגובה ורוחב סטנדרטיים, בגודל שאי אפשר לטעות בגיל שלו, אך בכל זאת יש לזכור שהנעל צריכה להתאים באופן מלא לגודל כף הרגל וכף הרגל היא אף פעם לא בגודל אחיד. יש תינוקות בגיל שנה ואפילו שנה ורבע שזקוקים לנעל במידה 18 או אפילו 17, מנגד יש גם ילדים שיתחילו מיד עם נעל במידה 22. על פי רוב זה לא ממש יהיה קשור באופן ישיר לגובה של הילד ולשאר הפרמטרים המדידים.

לא קונים נעליים בלי למדוד

בכל מקרה חשוב לזכור שכאשר מדובר בנעליים, אף פעם אל תקנו את הנעל בלי למדוד. זאת אומרת אם מדובר בנעליים לילד, לא תוכלו לבקש נעליים על פי גיל הילד. המדידה היא חשובה מאוד וברוב המקרים היא ממש קריטית להתאמה שלהן עבור הילד שאמור לנעול את הנעליים הללו.

אז שימו לב. לצורך קניית נעליים טרום הליכה, יהיה עליכם לעוד יחד עם הילד אל חנות הנעליים. 

כתוב/כתבי תגובה