אביזרי מין

אביזרי סקס – נעים מאוד

בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות ורווקים בוחרים לקנות אביזרי מין משום שהם יודעים עד כמה מוצרי אהבה יכולים לשפר את חיי המין שלהם. ואכן בחנויות ורשתות אשר מוכרות אביזרי סקס ניתן למצוא מבחר ענק של מוצרים שכולם ממלאים צרכים כאלה ואחרים. אבל איזה אביזרים פופולאריים כדאי להכיר? הנה רשימה של מספר מוצרים נבחרים:

מאלצי אורגזמה

ויברטור חכם לנשים שמאפשר אורגזמות גם עבור מי שמתקשה להגיע אליהן. מדובר בוויברטור שעובד על כל המקומות החשובים והרגישים בווגינה ומאפשר שנוה עוצמות רטט באמצעות גירוי דגדגני ווגינלי. מדובר במעסה מושלם שאפשר לשלוט בו ולנהל אותו כך שהאורגזמה תהיה מופלאה! 

רוקט פוקט

ויברטור קטן ודיסקרטי בעל מגוון עוצמות רטט. למרות העוצמות שלו: מדובר במוצר שקט יחסית שנראה ממש כמו שפתון ואפשר לקחת אותו לכלול מקום. באמצעות רוקט פוקט אפשר להנות מעינוג עצמי מושלם יותר וגם לשתף אותו ביחסי מין עם גברים או נשים. 

דילדו

דילדו הוא אביזר מין לנשים – כנראה הקדום ביותר – וכיום הוא עשוי סיליקון רפואי המספק תחושה ראליסטית בהחדרה שלו לווגינה או לפי הטבעת. מדובר במוצר שאפשר לבחור בגדלים שונים, אורכים ועוביים שונים המעוצב בצורה ראליסטית במיוחד.  

טבעות רטט

ויברטור לו ולה שמגביר את העונג ההדדי בזמן יחסי מין. את הטבעת עונדים על הפין לפני חדירה והיא רוטטת כך ששני בני הזוג נהנים מרטט נעים בזמן יחסי מין מלאים. 

ספריי השהייה

כדי שהסקס יתארך כדאי לבחור ספריי השהייה שנועד לריסוס על הפין. הספרי מאלחש תחושות ומספק הארכה של היחסים בין אם מדובר ביחסים חד או דו מיניים. 

את כלל המוצרים אפשר להזמין באופן דיסקרטי מחנות מין המספקת דיסקרטיות ברכישה, איכות, שירות לקוחות וגם משלוחים לכל מקום. 

 

כתוב/כתבי תגובה