ניתוח אף

ניתוח אף לשיפור מראה הפנים והביטחון העצמי

ניתוח אף נחשב פרוצדורה שכיחה שרבים בוחרים- גם עבור שיפור מראה הפנים וגם כדי לקל על בעיות רפואיות. כיום אפשר לבחור בין ניתוח אף רפואי וניתוח פלסטי כאשר יש מקרים שהרופאים המנתחים משלבים בין שני הניתוחים, כמו למשל במקרים של תיקון סטיות במחיצות והצרת מראה אף רחב, או במקרים של ניתוח הסחוסים והשתלת סחוסים חלופיים. בין היתר נעשים לעיתים שילובים בין שתי השיטות. 

ניתוח אף נעשה לעיתים בשיטה הפתוחה שדורשת הרדמה כללית ועבודה על עיצוב העף לפי הצרכים והרצון של המטופלים, ויש ניתוח סגור בו מתקנים אלמנטים באף באמצעות כניסה מהנחיריים. 

ניתוח פלסטי באף משפר את מראה הפנים ואת הבטחון העצמי

יש אנשים שכבר מגיל צעיר יודעים שאת מראה האף שלהם הם ירצו לשנות. הסיבות לרצון בשינוי יכולות להיות מגוונות ורבות, החל מחוסר פרופורציות בין גודל האף לפנים עד לשינויים במבנה, רצון לייצר מראה אף סולד וקטן, הצורך להצר אף רחב או לקצר אף ארוך כמו גם טיפול באף שבור או כזה שיש לו גבנון תוך תיקון עווית או אף שהתעוות בשל תאונה. בין היתר יש את מי שירצו לאפשר איכות חיים טובה יותר באמצעות תיקון מחיצות או טיפול בכניסת האוויר מהאף. 

כיצד נרגיש אחרי ניתוח אף?

בתחילה חשוב לדעת שפרוצדורה כזאת מתבצעת אך ורק לאחר פגישת ייעוץ ולאחר תכנון מבנה האף על ידי הדמיה ושיחה עם רופא. לאחר תכנון והכנות: יכנס המטופל לניתוח המתאים ותידרש תקופת החלמה עד ירידת נפיחות באף וקבלת תוצאה סופית. 

בקבלת התוצאה הרצויה: נשים וגברים וגם נערים ונערות שעברו את הניתוח ירגישו יפים יותר, בטוחים יותר בעצמם ויותר חברתיים ופתוחים לסביבה. ניתוח כזה משפר משמעותית את המצב הנפשי וינסוך בטחון במי שעבר את הניתוח וקיבל תוצאה מושלמת! 

כתוב/כתבי תגובה