אמצעי מניעה לא הורמונליים

גלולות משגעות את הגוף שלך יש פתרונות אחרים

מאז שהחברה החלה להיות יותר מתירנית נשים רבות החלו לחפש אחר הדרך הכי טובה לקיים יחסי מין מבלי להיכנס להיריון שבו הן לא חושקות באותו שלב בחייהן. אחת מן השיטות היותר פופולאריות עבור מניעה של היריון נעשית על ידי לקיחה של גלולות, וכאן זה חשוב מאוד להבין כי ישנם פתרונות יעילים אחרים שיכולים להיות אפילו יעילים יותר לאישה.

לא חייבים לזכור לקחת גלולה

לא איש שלקחה גלולות בתקופת הבשלות המינית שלה יודעת עד כמה זה בעייתי לזכור בכל יום מחדש בשעה נקובה לבלוע את הכדור הקטנטן הזה. בפועל, הרבה נשים לא לוקחות את הגלולה בשעה קבועה, ולפעמים שוכחות יותר מפעם אחת לקחת גלולה של יום אחד או יותר מכך. מה נוצר? שיטת מניעת הריון שהיא אפקטיבית כל עוד הפעולות הללו של בליעת כדורים מתבצעות כהלכה. משמע, הגנה לא מלאה מפני היריון ברגע בו היו יחסי מין ללא כדור שנמצא במערכת של אותה אישה.

בולעים הורמונים ושאר ירקות

גלולות אולי נראות נאיביות וקטנטנות, אבל בפועל הן מכילות חומרים שלא בריאים לגוף ויכולים ליצור תופעות לוואי קלות עד מסוכנות. למעשה, ישנן נשים שבכלל לא יכולות לבלוע גלולות בשל ההיסטוריה המשפחתית הגנטית והן צריכות לחפש אחר אלטרנטיבה טובה – אמצעי מניעה לא הורמונליים. אחת מן האלטרנטיבות היא על ידי שימוש בקונדומים ברגע הרלבנטי, ואחרת על ידי שימוש בדפים ייעודיים למניעת היריון שבהם משתמשים גם כן טרם קיום יחסי מין.

מעבר לכך, זה פתרון נהדר עבור נשים שכחניות, ואפילו רלבנטי עבור נשים לאחר לידה שעדיין נמצאות בשלב של הנקה וצריכות אמצעי מניעה נגד היריון מבלי ליצור השלכות לא בריאות עבור התינוק שיונק חלב. השימו בדפי VCF למניעת היריון הוא כזה שלא מכיל הורמונים אלא קוטל זרע, כך שלעומת גלולות מדובר בפתרון יעיל למדי.

כתוב/כתבי תגובה