פעילות odt לילדים עם מים, חוויה מיוחדת לקיץ

איך מגבשים חבורת ילדים? נותנים להם לעשות את מה שהם הכי אוהבים. לשחק, להשתולל ועל הדרך מגבשים אותם, מקנים להם ערכים שונים ומעבירים להם מסרים בדרך חווייתית. 

השירים והמשחקים

כולנו למדנו את אותו הבסיס, חגים, אזרחות, תנ"ך, היסטוריה, ספרות, מתמטיקה ואנגלית. אבל לכולנו יש משהו שנצרב לנו כי באותו השיעור קרה משהו מיוחד, אולי המורה החליטה להלחין את הנוסחה המתמטית או שהמורה המחיז את הפרק המסוים בתנ"ך. 

מסרים, שיעורים, תובנות שמועברים בדרך חווייתית נצרבים בזיכרון שלנו לאורך שנים. פעילות או.די. טי היא אחת הדרכים הטובות ביותר ליצור חוויה מהשיעור, להצליח להגיע לתלמידים הנחבאים אל הכלים ולגבש קבוצה של ילדים דרך חוויה שתיצור אצלם זיכרון חיובי משותף. כדאי לקרוא על סדנת חשיבה מחוץ לקופסא באתר odteam.

כל אחד כוכב

סדנאות ופעילויות או.די. טי מאפשרות לכל אחד לזרוח והפעילות המשותפת מאפשרת לכולם לקחת חלק ולגלות את החוזקות שלהם לעצמם ולקבוצה. תלמידים שאינם משתתפים בשיעורים או יושבים בסוף הכיתה יכולים להפתיע כשהפעילות בחוץ תאפשר להם להביע את עצמם, להציע פתרונות לבעיות של הקבוצה וביטחונם העצמי יעלה, הקבוצה כולה תגלה את היחיד והרווח של כולם.  

הקיץ 

מזג האוויר הישראלי מאפשר ליהנות מפעילות או.די. טי במשך חודשים רבים בשנה והקיץ מאפשר לשלב בפעילויות אלה גם מים. פעילות ODT לילדים עם מים, חוויה מיוחדת לקיץ, המאפשרת להם להתרענן ולצחוק, להשתובב ולהתגבש. חברות או.די. טי מקצועיות יוכלו לסייע עם מגוון רעיונות וציוד מתאים – היכנסו לאתר https://www.odteam.co.il/ למידע נוסף.

בהתאם לתקציבים ולשטח העומד מתאימים את הפעילויות החל מימי גלישה בים, הפעלות בשיטת עשה זאת בעצמך עם שקיות זבל גדולות עליהן משפריצים מים והילדים מחליקים, יצירת בועות סבון גדולות ואפילו קרבות משעשעים עם רובי מים.

כתוב/כתבי תגובה