טיפול טבעי בכף רגל סוכרתית

טיפול טבעי בכף רגל סוכרתית

 

לכל בעיה שמתרחשת בגוף, יש תרופה טבעית וכמובן זו הלא טבעית. היום, נרצה לעסוק דווקא בצד הלא טבעי של הטיפול בכף רגל סוכרתית. ננסה להבין מדוע טיפול טבעי הוא כל כך חשוב לאנשים עם בעיות סוכרת.

טיפול טבעי בכף רגל סוכרתית 

אומרים שטיפול טבעי מומלץ יותר לכל בעיה שיש לנו עם הגוף. יש בזה משהו כמובן, אך יחד עם זאת, נצטרך לדעת שטיפול טבעי שונה בטיפול תרופתי. טיפול זה, עדיף שיבוא לאחר ייעוץ עם רופא לסוכרת כמו ד"ר יעל כהן.

תרד: לטיפול בכף רגל סוכרתית 

אם בתזונה שלכם חסר מגנזיום ואתם סובלים מסוכרת, סביר יותר שתסבלו מדלקות כף רגל בסוכרת. מספר מחקרים מצביעים על כך, שחוסר במינרל זה, יכול להוביל למנגנון הגנה חלש יותר ולסלול את הדרך לזיהומים. 

אכלו מזון עשיר במגנזיום כמו תרד, בננות ואבוקדו. מוצרים אלו, יוסיפו לכם את הוויטמינים הנחוצים לגוף והם אלו שיעזרו לכם להתרפאות בצורה נכונה יותר אפילו ללא כל טיפול תרופתי כלל.

דבש נגד סוגרת 

האם ידעתם שאתם יכולים לטפל בבעיית סוכרת על ידי אכילת משהו מתוק כמו דבש למשל? כן, דברים מתוקים, יכולים להיות התרופה הביתית הכי מתוקה בארסנל התרופתי שלכם ולהתמודד עם כיבים ברגל סוכרתית. 

דבש מכיל תכונות אנטי-בקטריאליות ואנטי דלקתיות, ההופכות אותו לאחת הבחירות הטובות ביותר לטיפול ולעזרה לאנשים הסובלים מכף רגל סוכרתית.

ג'ל אלוורה 

מאפייניו האנטי-דלקתיים מציעים יתרונות בריאותיים שונים. מריחת ג'ל אלוורה על האזור הפגוע, יכולה לעזור לכם לרסן את כאביכם. כמו כן, בשתיית מיץ אלוורה, יכולה להיות לכם מערכת חיסונית חזקה. לכן, הקפידו להשתמש באלוורה לבעיות כמו סוכרת וכמובן – מומלץ להתייעץ עם רופא לפני.

כתוב/כתבי תגובה