איך לדעת את הזכויות הרפואיות שלי?

אדם אשר סובל ממחלה כרונית, ממחלה קשה, ממצב בו הוא חווה תאונת דרכים, תאונת מקצוע או מיקרו טראומה לרוב עוסק בכל הקשור אל טיפול, ריפוי והקלה במצבו הרפואי והנפשי ומזניח פעמים רבות את הכרת אותן זכויות רפואיות המגיעות לו ומימושן. בכדי לא לוותר על כל מה שמגיע לכם חשוב להכיר את הזכויות הרפואיות שלכן ולממש אותן. איך עושים זאת וכיצד ניתן לעשות זאת במהירות ובמקצועיות? התחילו לקרוא מאמר זה.

זכויות רפואיות ומימושן – בחירה מושכלת

נכון להיום יש לכל אחד ואחת שתי אפשרויות בירור ויישום בכל הקשור אל הזכויות הרפואיות שלו או שלה:

  • בירור עצמי – ניתן להיכנס אל אתר האינטרנט של המוסד לביטוח לאומי, לקרוא אודות מיצוי זכויות בהתאם לאותו אירוע רפואי אותו חוויתם, דבר אשר יכלול מלל אודות הקצבאות וההטבות שמגיעות לכם באם אתם עונים על הקריטריונים של ביטוח לאומי וטפסי תביעה הרלוונטיים למצבכם. כאן תצטרכו להקדיש זמן לא מבוטל לקריאת החומרים השונים, בדיקה אודות הזכאות שלכם, מילוי נכון ומדויק של טפסי התביעה. המצאת כל המסמכים הרפואיים, עמידה בפני ועדה רפואית וערעור במקרה ואינכם מקבלים את שמגיע לכם. בהחלט תהליך ארוך אשר מתואר על יד רבים כמסורבל ומתיש.
  • מומחים בזכויות רפואיות – נכון להיום יש גופים פרטיים אשר עוזרים בכל הקשור אל מימוש זכויות רפואיות המגיעות לאדם הפונה אליהם. אלו ישוחח עם הפונה ויבררו בעקבות מה הוא פנה אליהם ומה הציפיות שלו ולאחר מכן הם יעדכנו את אותו אדם בכל הזכויות המגיעות לו, יאספו את כל המסמכים אשר יכולים להוביל לפיצוי מקסימלי מהמוסד לביטוח לאומי. 

כי היום ניתן להימנע מחיפוש אודות כל הזכויות הרפואיות המגיעות לכם ותהליך ארוך של תביעה באם מחליטים לפנות אל מומחים שיבצעו את העבודה עבורכם כאשר המטרה שלהם היא השגת אותו פיצוי כספי או קצבה אשר יעזרו לכם להתמודד עם מצבכם הרפואי. בהצלחה! למידע בנושא דמי תביעה ביטוח לאומי

כתוב/כתבי תגובה