וסטבוליטיס והריון

תהליך החלמה השתלת שיער – מה זה כולל וכמה זמן זה נמשך?

הרבה מאוד גברים ונשים בוחרים לעבור בשנים האחרונות טיפולי השתלת שיער בטורקיה. מדובר בטיפולים אשר מיועדים למי שמתמודד עם נשירת שיער אשר יוצרת קרחות בקרקפת. בדרך כלל, מי שבוחר לעבור טיפולים מסוג זה, עושה זאת מטעמי אסתטיקה. לא מדובר בהכרח בעניין בריאותי, רפואי, אלא מתוך רצון לשמור על מראה רענן, צעיר ונעים. 

הטיפול כשלעצמו הוא חשוב מאוד כמובן, אך יש חשיבות לא פחות גם לכל מה שקשור לתהליך ההחלמה. בשביל שהטיפול יצליח, חייבים לבצע אותו בצורה נכונה, וחייבים לבצע את הוראות הרופא בעת תהליך ההחלמה, אחרת כל תוצאות הטיפול עלולות להיעלם וההשתלה עלולה להיהרס. 

בעיקרון, תהליך החלמה השתלת שיער הוא פשוט. מעצם זה שלא מדובר בתהליך פולשני ולא מדובר בתהליך שמתבצע באמצעות כלים ואמצעים מסובכים. יחד עם זאת, כפי שניתן להבין, מדובר בתהליך רפואי, אז באופן טבעי נדרש תהליך החלמה יסודי, ועל המטופל או המטופלת לבצע אותו בדיוק לפי ההוראות. 

מה כולל תהליך ההחלמה 

ראשית, חשוב מאוד לנוח. אומנם מדובר על הליך פשוט, אך עדיין מדובר על הליך רפואי. לכן חשוב לא למהר לשגרת היום רגילה, יש לקחת חופש מהעבודה במשך מספר ימים, לא לבצע פעילויות גופניות מורכבות ועוד. 

שנית, יש להשאיר את התחבושת על הראש, לפחות במשך יום או יומיים ולא למהר להסיר אותה אחרי הטיפול. 

שלישית, חשוב לא לגרד את הראש ולא לשטוף אותו. זה יכול להיות מציק, שכן יש תחושה של עקצוצים, ועדיין אסור לעשות את זה. כל נגיעה עלולה לגרום נזק. כמו כן, מוטב לא לעשן מספר ימים אחרי סיום התהליך, וכן אסור לקיים יחסי מין במשך שבוע ימים. 

כתוב/כתבי תגובה