קורס עזרה ראשונה משיט 60 – בגדר חובה

אם אתם רוצים להפוך לסקיפרים אז עליכם לקחת בחשבון כי תהיו חייבים לקחת קורס עזרה ראשונה משיט 60 וזאת כדי שתוכלו לדעת כיצד להתמודד עם מצבי חירום שעלולים להתרחש כאשר אתם שטים בים. בין אם מדובר על חוסר יכולת לנשום, מצב חירום לבבי או פציעות מכל סוג, יהיה חשוב שתדעו כיצד להתמודד עם המצבים הללו וזאת כדי שתוכלו לצאת לים בצורה הבטוחה ביותר שישנה.

 

מהם הדברים העיקריים שילמדו בקורס?

במהלך קורס עזרה ראשונה משיט 60 הסקיפר לעתיד צפוי ללמוד כיצד לבצע החייאה, קיבועים, וזאת לצד שלל סוגים של חבישות. אלו הם הדברים הבסיסיים ביותר שיהיו קיימים בכל קורס עזרה ראשונה והם יהיו בעלי חשיבות קריטית עבור כל אחד מכם שירצה להיות בטוח כי הוא מסוגל לעבור את הקורס בהצלחה רבה ולהפיק ממנו את מירב התועלת.

 

התמודדות עם מצבים נפשיים וידע כללי במספר תחומים

נוסף על הדברים הבסיסיים שצפויים להילמד בקורס, אתם צפויים להיחשף גם למצבים נפשיים שאנשים עלולים להתמודד אתם, כמו טראומה. כמו כן, הקורס יחשוף אתכם למחלות נפוצות וזאת כדי שתוכלו לדעת טוב יותר מה התחלואה האפשרית שקיימת אצל אדם כזה או אחר.

 

לדעת כיצד להציל אדם במצב חנק

פרקטיקה נוספת אליה אתם צפויים להיחשף היא הדרך להציל אדם שנמצא במצב של חנק. הקורס יחשוף אתכם לדרך הנכונה ביותר להתמודד עם מצב כזה ולהציל את האדם שסובל מחנק עקב גוף זר. לאור זאת מדובר בקורס שיהיה בעל תועלת עצומה וחשיבות קריטית עבור כל אחד מכם שמתכוון להיות סקיפר ולא סתם הוא חובה אם רוצים להפוך לסקיפרים. לפיכך יהיה מומלץ שתעברו את הקורס הזה ובהקדם האפשרי וזאת כדי שתוכלו להתקדם ולהשיג את תעודת הסקיפר כבר בעתיד הקרוב!

כתוב/כתבי תגובה