מכשיר להצרת היקפים

מכונה להקפאת שומן- האם זה בטיחותי?

לא מעט אנשים מעוניינים להיפטר ממצבורי השומן התת עורי. בעבר, בכדי להיפטר מהשומן התת עורי היה צורך לטפל בכך בניתוח פולשני. אולם כיום, ניתן להצר היקפים ולטפל בשומן התת עורי ללא ניתוח פולשני.

כיום ישנה מכונה להקפאת שומן שמטרתה היא להמיס את השומן בקור. היא נחשבת לאפקטיבית ופחות חודרנית וכן היא מבוססת על תהליך ביולוגי טבעי, לא פולשני וללא הרדמה. על אף היתרונות הרבים של שיטה זאת לא מעט אנשים תוהים האם אכן מדובר על טיפול יעיל והאם זה לא מסוכן.

מהי הקפאת שומן?

הטיפול להמסת שומן בקור התגלה על ידי רופאים מהרווארד אשר גילו שתאי השומן רגישים יותר לקור מאשר תאים אחרים בגוף ולכן בתהליך ההקפאה הם נהרסים. שיטת הטיפול המבוססת על המסת שומן בהקפאה נמצאת כפתרון יעיל להצרת היקפים ולהמסת מצבורי שומן תת עוריים ללא צורך בניתוח פולשני. לא מעט אנשים בוחרים כיום בשיטה זאת אך יחד עם זאת הם תוהים האם המכונה שבה משתמשים לא מסבה להם נזק כלשהו.

על פי מחקרים שונים לא מדובר על מכונה שמסבה נזק ועל כן, כדאי מאוד שכל קוסמטיקאית תלמד כיצד ממסים שומן באמצעות מכונה זאת ואף תרכוש אותה לקליניקה שלה שכן מדובר על טיפול יעיל מאוד ומבוקש מאוד כיום. קראו בהרחבה על ציוד מקצועי לקוסמטיקאיות!

כמה טיפולים נדרשים במכונה לצורך הקפאת השומן?

תהליך הקפאת שומן אפקטיבי חורג מעבר לטיפול נקודתי ומבוסס על טכנולוגיה ארוכת טווח. לכן, במכון אשר מציעים לכם טיפול אחד או שני טיפולים, לא באמת יודעים כיצד לבצע את הטיפולים הללו. חשוב מאוד לבחור בקליניקה שיש בה קוסמטיקאית אשר יודעת כיצד להשתמש במכונה זאת בצורה הטובה והבטוחה ביותר שיכולה להיות.

כתוב/כתבי תגובה