הרמת חזה

הרמת חזה בשנות ה2021

אנחנו שומעים בכלי תקשורת שונים, לא מעט על נשים שעוברות ניתוח חזה. בדרך כלל הכוונה היא לניתוח הגדלת חזה. באופן טבעי, מאחר ומדובר בניתוח מאוד פופולארי שמאפשר לנשים להגדיל את החזה שלהן ולשפר את המראה שלו. 

אך קיים ניתוח חזה נוסף שזוכה לפופולאריות רבה והוא ניתוח הרמת חזה. מדובר בניתוח הרמת חזה. זהו ניתוח שנועד עבור נשים שיש להן חזה גדול ומשמעותי, אך נפול. במקרה כזה, אפשר להרים אותו כך שהמראה שלו יהיה הרבה יותר יפה ומתאים לגוף האישה. גם נשים שיש להן חזה קטן, יכולות לעבור ניתוח זה, אף על פי שהוא פחות משמעותי עבורן, אלא אם הן בוחרות באותה הזדמנות גם להגדיל אותו. 

ניתוח הרמת חזה, הוא אחד הניתוחים הפופולאריים כאמור, בכל מה שקשור לניתוחים פלסטיים, ניתוחים אסתטיים ובפרט ניתוחי חזה. הוא פופולארי בזכות העובדה שהוא יכול לשנות משמעותית את המראה של האישה ולעזור לה ליהנות ממראה הרבה יותר יפה ומכובד. 

מה חשוב לדעת על ניתוח זה?

מדובר על ניתוח לא מורכב. הוא אומנם מתבצע תחת הרדמה מלאה, אך לא מדובר בניתוח שיש לו סיכונים משמעותיים. אם הוא לא כולל הגדלת חזה, הרי שהוא לא כולל גם הכנסת שתלים או גופים זרים אחרים. מה שאומר, גם תקופת ההתאוששות תהיה פשוטה וכן התוצאות לטווח ארוך יהיו איכותיות יותר. 

יחד עם זאת, במקרים רבים נשים בוחרות כן לעבור ניתוח הגדלת חזה והרמת חזה יחד אצל ד"ר יעקב בר, בפרט אם מדובר בנשים שיש להן חזה קטן, זאת בשביל לשפר את המראה שלהן באופן משמעותי, מבלי לבצע שני ניתוחים בנפרד אלא לבצע זאת באותו ניתוח. כך הן משנות לחלוטין את החזות שלהן.

כתוב/כתבי תגובה