חולי אסטמה? יש לנו פיתרון ביתי בשבילכם

כל חולי אסטמה ובעלי אלרגיות יודעים – ככל שהאוויר בבית או בחלל יהיה מזוהם יותר, כך התקפי האסטמה והאלרגיה יחמירו. מה הפתרון? מטהרי אוויר מתקדמים אשר מנקים את האוויר בכל חלל ומבנה סגור ומאפשרים לכם לנשום אוויר מסונן ונקי מאלרגנים, אבק קרדית האבק. המשיכו לקרוא אודות מטהרי האוויר, כיצד הם פועלים ועוד.

 

סינון וניקוי אוויר בבית או במשרד

במקומות סגורים כגון סלון, חדרי הבית, משרדים ומפעלים מצטברים חיידקים, חלקיקי אבק, וירוסים ואף חומרים כימיים. כל אלו משפיעים לרעה על בריאות כולם ועל בריאות חולי אסטמה במיוחד. מטהרי אוויר אשר מצוידים במערכות סינון אוויר מיוחדות נועדו לנקות את האוויר מכל אלו לאפשר לנמצאים בחלל לנשום אוויר נקי יותר ובכך גם להקל על אסטמתיים.

 

כיצד פועלים מסנני אוויר?

ישנם מספר מטהרי אוויר אשר פועלים על בסיס מערכות סינון שונות. אלו הן הנפוצות ביותר:

  • טכנולוגיית יינון אוויר. בטכנולוגיה זו אוויר מטוהר בתהליכי פלזמה קרה אשר משחררת לאוויר יונים חיוביים ושליליים ומולקולות חמצן אשר מחטאים את האוויר ומעשירים אותו בחמצן.
  • פילטרים הפועלים בטכנולוגיית פירוק האוויר למולקולות קטנטנות בגודל 0.001 מיקרון. לאחר פירוק האוויר למולקולות, הוא עובר חיטוי וחיסול של כלל האלרגנים בצורה היעילה ביותר.
  • פילטר פחם אשר מודד את רמות הזיהום באוויר בחלל, אשר מסנן את כל הוירוסים והאבק ובעל מנגנון ניקוי עצמי על מנת להבטיח ניקוי אוויר מיטבי בכל רגע נתון.

 

נהיגה בטוחה ברכב

הרבה חולי אסטמה נתקלים בבעיה רצינית כאשר נכנסים לרכב. אבק מהריפודים, המזגן אשר מייצר גירויים באף וכו' אשר עלולים להפריע לנהיגה בטוחה ועוד. הפתרון הוא לשים מסנן אוויר לרכב. קיימים בשוק מספר מטהרי אוויר קומפקטיים וניידים המיועדים לנקות את האוויר ברכב ולאפשר שימוש נוח, בטוח ובריא עבור חולי אסטמה.

 

מוזמנים לפנות לחברת YBR לקבלת מידע נוסף על מסנני מים.

כתוב/כתבי תגובה