זימון תור לרופאי קופות החולים – כיצד זה מתבצע?

מבוטחי קופות החולים השונות ובפרט קופת חולים כללית, נהנים מאפשרות לקבל טיפולים ושירותים מהרופאים שונים אשר עובדים במרפאות הקופה וכן במרפאות הפרטיות שלהם. הם יכולים לפנות אל כל אחד מהרופאים על פי הצורך ולקבל את הטיפול הנדרש, על פי תחום ההתמחות של הרופא. זאת בהתאם לתנאי וכללי הקופה בה הוא חבר.

באופן טבעי, כל רופא אשר עובד בקופת חולים מעוניין שיפנו אליו כמה שיותר מטופלים, על מנת שהוא יוכל ליהנות מרווח כלכלי וכן בשביל לבנות לעצמו שם בתחום, הן בקרב מבוטחים של הקופה והן באופן כללי. לכן אותם רופאים ירצו להשתמש במערכות המתקדמות ביותר שמאפשרות להם לקבל מטופלים בצורה אפקטיבית ומהירה.

ניתן למצוא מערכות שמיועדות עבור רופאים בקופת חולים כללית זימון תורים אשר מאפשרת לרופאים לבצע את תהליך הזימון והסידור בצורה הרבה יותר פשוטה ונכונה. על כל רופא שמחזיק ברשותו מרפאה, לבחור את המערכת הנכונה, הרלוונטית והיעילה ביותר עבורו, מערכת שתאפשר לו לשים את המטופל במרכז וכמובן להגדיל באופן משמעותי את היכולת לייצר רווח כלכלי, תוך הקפדה על מערכת תקשורת סדירה ויעילה בין המרפאה למטופלים.

כיצד בוחרים את המערכת הנכונה?

ניתן למצוא בשוק, מגוון מערכות שמיועדות לרופאים באופן כללי ובפרט לרופאי קופת חולים כללית זימון תורים. החוכמה היא לדעת לבחור מערכת שיהיה קל לעבוד איתה, תבצע את השירותים בצורה מהירה ופשוטה, ותספק לרופאים ולמנהלי המרפאה את התנאים והמידע הנדרשים עבורם בצורה הטובה ביותר.

על מנת לבחור את המערכת הנכונה, רצוי מאוד לאפיין תחילה את הצרכים של המרפאה, להבין כיצד היא פועלת מהרגע בו מטופל יוצר קשר ומבקש להזמין תור ועד שהוא מגיע לטיפול, מקבל אותו ויש צורך לקבוע לו תור נוסף. יש להבין כיצד ניתן לייעל את התהליך באופן כזה שיהיה מהיר ופשוט יותר.

הדגשים צריכים להיות על מספר נקודות:

ראשית, היכולת לקבוע תור מהיר למטופל. זה אומר, בין היתר כל המידע על המטופל צריך להופיע באופן מיידי על המסך ולדעת בדיוק איך ומתי אפשר וצריך לקבוע לו תור.

שנית, היכולת להעביר הודעה למטופל על התור המיועד באמצעים שונים, למשל, הודעת SMS לטלפון, הודעת מייל, שיחת אישור יום לפני התור ועוד.

שלישית, המערכת צריכה לספק לרופא את כל המידע הדרוש לו על מטופלים שמגיעים אליו. צריכה להיות התאמה בין מערכת קביעת תורים לבין המערכות שמספקות מידע על המטופלים השונים.

כמובן שכל זה צריך להתבצע בצורה יעילה ומהירה אך גם בצורה מאובטחת, על מנת ששום פרט מידע לא ידלוף החוצה ולא יפרט בפרטיות המטופל.

צריך לציין עוד שמערכת זימון תורים יכולה גם לספק לרופאים אפשרות לפרסם את עצמם, בין אם זה ברשת ובין אם זה במקומות אחרים.

כתוב/כתבי תגובה