מתנה ליולדת

10 רעיונות למתנות ליולדת

מתנה ליולדת זה דבר מבורך, אבל אם אתם רוצים להימנע מקניית סתם מוצרי תינוקות שהיא כבר קנתה, ולקלוע בול למטרה ולתת לה משהו שהיא באמת צריכה, קבלו את ההמלצות הבאות

 

מתנות ליולדת

 

  1. שעתיים בייביסיטר (או יותר) – מה שאמא טרייה צריכה יותר מכל דבר אחר זה זמן לנוח, זמן לעצמה, או סתם זמן לעשות מה שבא לה ולכן, מעט זמן חופשי, בלי האחריות של דאגה לתינוק, הוא מתנה נפלאה.
  2. שובר מתנה – לבית קפה, או לסופר פארם – העיקר שהיא תוכל לבחור מה שמתאים לה, מתי שמתאים לה.
  3. אוכל מוכן – לאמהות טריות אין זמן לבשל. לכן, או שתמלאו לה את המקרר באוכל שהכנתם בעצמכם או שתתנו לה שובר לקניית אוכל מוכן, ביתי וטעים.
  4. אריזת חיתולים ענקית – חיתולים זה מצרך שאף פעם אין ממנו יותר מדי, אז גם זו מתנה נהדרת.
  5. עיסוי מתנה – גוף דואב אחרי לידה יכול להפיק תועלת רבה מעיסוי מקצועי איכותי, מותאם למצב הרגיש של היולדת.
  6. שירות ניקיון לבית – לא נשמע מפנק במיוחד, אבל כשאת אחרי לידה, עם תינוק קטן לטפל בו, שירות ניקיון יכול להיות הדבר הנכון בזמן הנכון.
  7. חוג שחייה לתינוקות – משהו לשאוף אליו מגיל 3 חודשים ומעלה, אבל יופי של דרך לבלות עם הבייבי החדש וגם ליהנות משהות מרגיעה במים חמימים.
  8. טיפול וואטסו – אין כמו טיפול וואטסו להעניק לאם הטריה תחושה שמזכירה שהות בתוך רחם חם, מלא אהבה, תומך ומרגיע.
  9. יועצת הנקה/יועצת שינה – אפילו פגישה אחת עם בעלת מקצוע באחד מהתחומים האלה יכולה לעזור לאמהות צעירות להירגע ולשפר את איכות החיים.
  10. מארז נשנושים – נשים אחרי לידה לפעמים לא מספיקות לאכול. לכן, מארז של חטיפי אנרגיה איכותיים, מיצי פירות טריים ואולי גם סלסלת פירות טריים, יעשו יופי של עבודה.

כתוב/כתבי תגובה