לשמור על גופכם גם בחורף

הבריאות שלכם תמיד ניצבת לפני הכל

קצב החיים המהיר לעתים מקשה עליכם לעצור, ולטפל בדברים החשובים באמת. לא בכדי מאחלים אחד לשני בכל שנה "רק בריאות", שאכן הבריאות היא מטרת העל והתקווה האמיתית של כולם. כשבריאים, הכל אפשרי והכל טוב. כשלא בריאים? אז מתחילות הבעיות. חשוב מאד שהבריאות שלכם תהיה בראש סדר העדיפויות שלכם בכל מקרה ובכל זמן. כל הסיבות מדוע לשמור על הבריאות שלכם ובעיקר לא להזניח אותה, לפניכם.

1.בעיות לעולם לא נעלמות, הן מתעצמות

אז למה חשוב לתחזק את הבריאות שלכם ולא להתעלם מסימפטומים או בעיות שצצות? מהסיבה הפשוטה שבעיות לעולם לא נעלמות, אלא הן מתעצמות. דוגמא טובה שניתן לתת היא עם שן רקובה שיש לכם כעת. ידוע לכם כי שן רקובה היא שן לא בריאה שצריך לטפל בה. בעקבות ההזנחה שלה, היא לבסוף נשרה וכעת עליכם לבצע טיפול של השתלת שיניים. לשמחתכם, יש מענה לבעיה – אך עדיין יכולתם לטפל בה עוד קודם ועל כן לחסוך כסף רב.

2.בריאות הגוף משפיעה גם על הנפש

כשהגוף לא בריא, ישנה גם השפעה על הנפש. מצב בריאותי לא טוב שמזניחים אותו ולא מטפלים בו, כמו שן חסרה לדוגמא או כאב שיניים, מביאים ללחץ, חוסר נוחות ולפעמים גם לחוסר ביטחון. החיוך שלכם הוא תעודת הזהות שלכם, הביטחון שלכם וסימן ההיכר שלכם. כשיש לכם שן חסרה או רקובה, אתם מתביישים ונבוכים לחייך וכך חשים תסכול וחוסר ביטחון רב. על כן, לא דוחים את הטיפול, אלא פשוט מטפלים.אימוני כושר בטבע

3.בריאות הנפש חשובה כמו בריאות הגוף

חשוב לזכור שנפש בריאה חיונית בדיוק כמו גוף בריא. לעתים ניתן להתבלבל ולהמעיט בחשיבות בריאות הנפש, אך ברגע שישנה מצוקה נפשית לא ניתן להתעלם ממנה שכן המצוקה לא נעלמת, אלא היא יכולה להתעצם. חשים מצוקה, דכדוך, תסכול או כאב – גשו לטפל, אתם לא תאמינו כמה טוב יכול להיות.

4.מזניחים את עצמכם? דוגמא לא טובה לילדים

וכמו כן, כהורים לילדים שחשוב להם לשקף להם את חשיבות הבריאות, חשוב שתתנו להם דוגמא טובה. בעת שהם יראו כי אתם מזניחים את הבריאות שלכם ולא מעניקים לה חשיבות עליונה, זה מה שהם ילמדו. כואבת לכם השן? לכו וטפלו בה. יש לכם כעת שן חסרה בעקבות מכה שקיבלתם? דאגו לקביעת תור לטיפול השתלת השיניים. חשוב לשקף לילדים כי בעת שיש בעיה – מטפלים בה מיד ולא דוחים אותה.

באדיבות ענבל מרפאות – http://implantsmile.co.il

כתוב/כתבי תגובה