מתיחת פנים בעזרת חוטים

איך אפשר להראות צעירה יותר?

 

מילוי קמטיםרבות הנשים ששואפות להראות צעירות יותר, ואכן כיום הדבר קל יותר מבעבר וזאת הודות לטכנולוגיה, לתכשירים מעולים לעור, ולטיפולים אסתטיים ייחודיים שמסייעים לקבל מראה פנים צעיר וחלק יותר. אז איך אפשר להראות צעירה יותר? כמה טיפים טובים בהמשך.

שמירה על כושר גופני – כדי להראות חטובה וכמובן גם צעירה יותר, חשוב לשמור תמיד על כושר גופני. כדי לעשות זאת תוכלי לבצע אימוני כושר לבד או בחדר הכושר. בחדר הכושר תוכלי להצטרף לחוגים שונים לחיטוב הגוף שיקנו לך מראה צעיר וקליל לגוף, ולבד תוכלי לבצע אימונים ושנים שמחטבים את הגוף אותם תוכלי למצוא באינטרנט וגם תוכלי להקפיד על אימונים אירוביים כמו יציאה להליכות מהירות או לריצה.

שמרי על בריאות שיערך – חשוב לשמור על בריאות השיער שלך. שיער בריא, מלא וגמיש הוא כזה שמקנה לך מראה צעיר. כדי לשמור על השיער חשוב לאכול מאכלים שמכילים ויטמין B12 ואבץ ויש לגזור אותו מידי 3 חודשים בקצוות על מנת לתת לו כוח, וגם לטפח אותו על ידי עיסויי קרקפת, על ידי הברשה של השיער, ומסכות שיער המתאימות לשיערך. חשוב להימנע מייבוש השיער תכופות באמצעות פן, וצביעת השיער בהבהרות שמזיקות ומדללות אותו.

טיפוח עור הפנים – עור הפנים הוא אחד האלמנטים שקובעים את המראה שלך. כאשר העור מקומט את נראית מבוגרת יותר ולכן חשוב לטפח את עורך על ידי שימוש בתכשירים שמקנים לחות לעור, הזנת העור בקרמים שמונעים את הזדקנות העור וניתן גם לבצע פרוצדורות קצרות ולא מכאיבות של מילוי קמטים  אצל פרופסור קשוק על ידי חומרים למילוי קמטים כמו בוטוקס, חומצה היאלורנית וחומרי מילוי טבעיים.

לבוש – הקפידי להתלבש בצורה יפה ולא מוזנחת. השקיעי בביגוד שלך ובבחירתו. אל תפחדי משילוב של צבעים צבעוניים באאוט פיט שלך, ולבשי בגדים שנוחים לך. כשאת הולכת בנוחות, את נראית קלילה יותר ומכאן גם צעירה יותר.

שמרי על מצב רוח טוב – חשוב מכל לשמור על מצב רוח טוב. חשוב שתעשי דברים שגורמים לך להרגיש צעירה, כמו פעילות עם חברים, ריקוד, ופעילויות מהנות. בכך תרגישי חיונית יותר ותקריני סביבך אור.

כתוב/כתבי תגובה