מילוי קמטים בפנים

מילוי קמטים בפנים ללא תופעות לוואי

ההתבגרות הגילאית מביאה עמה לא פעם שינויים גופניים. אחד מהשינויים אשר באים לידי ביטוי כמעט בכל אדם המתבגר הם הקמטים בפנים. בעוד שישנם אנשים אשר משלימים את הקמטים הללו, ישנם אנשים ובעיקר נשים אשר חשות כי הקמטים בפנים שלהן דומיננטיים מדי וכי הם מסבים לפנים שלהם מראה לא טוב. אותן נשים לרוב ירצו להצעיר את מראה הפנים שלהן ולהעלים את הקמטים. כיום, ניתן להעלים קמטים באמצעות מילוי קמטים מקצועי. ניתן להיעזר בשימוש בקרמים שונים המיועדים למילוי קמטים ובשיטות דומות, או במקרה הקיצוני ביותר בניתוח פלסטי פולשני.

מילוי קמטים בפנים

מהו מילוי קמטים

מילוי קמטים הוא תהליך אשר מטרתו היא להסב לעור מראה צעיר ורענן יותר על ידי הזרקה של חומרים שונים לאזור בו מצויים קמטים. בעוד שבעבר היו משתמשים בהזרקה זו בחומרים סינתטיים אשר נחשבה להזרקה מסוכנת יותר בעלת תופעות לוואי, כיום רבים משתמשים בהזרקת חומרים ביולוגיים או אוטולוגיים. הזרקת חומרים מעין אלו הופכת את התהליך להרבה פחות מסוכן ובעל תופעות לוואי מקומיות בלבד אשר חולפות בתום מספר שעות. תהליך ההזרקה מתבצע על ידי רופאים העוסקים בתחום האסתטיקה. ההליך מבוצע לרוב בקליניקות פרטיות אשר מציעות את השירות הזה וכל אישה המעוניינת לעבור את התהליך יכולה לבחור את המקום בו תעבור אותו, את סוג ההזרקה אשר היא חפצה בה ואת הרופא אשר יבצע את הפעולה.

הדרך למילוי קמטים ללא תוצאות לוואי

כאמור, הדרך הבטוחה ביותר עבור מילוי קמטים היא הדרך של הזרקת חומרים ביולוגיים או אוטולוגיים. מדובר בדרך אשר איננה יוצרת תופעות לוואי מלבד תופעות לוואי מקומיות של אדמומיות או הרגשת עקצוץ לאחר הטיפול, אשר חולפות תוך פרק זמן קצר ביותר. מלבד זאת, יום אחר הטיפול כבר ניתן לראות שינוי במראה עור הפנים. העור נראה חלק יותר ונטול קמטים במקומות ההזרקה. תהליך ההחלמה הוא קל ותוך 24 שעות האישה אשר עברה את התהליך כבר תרגיש ממש כמו חדשה. אין ספק שהשימוש בחומרים ביולוגיים בתהליך ההזרקה לקמטים במקום חומרים סינטטיים, הוא הדבר הטוב ביותר שיכול להיות. אם גם את מעוניינת ליהנות מעור פנים חלק בכל גיל, כדאי שתבחרי את המקום הנכון עבור מילוי קמטים בטוח, איכותי וללא תופעות לוואי.

כתוב/כתבי תגובה