תחושת הביטחון שקריאת תהילים תעניק לכם

עבודה עם ילדים בעלי שיתוק מוחין

rights-after-heart-attack

להיות הורים לילדים שיש להם בעיות של שיתוק מוחין ברמות כאלה או אחרת זו לא משימה קלה בכלל. לכן, אם גם אתם מתמודדים עם הסיטואציה הזאת בחיי היום יום שלכם בהחלט אפשר להבין מדוע אתם זוקקים לעזרה. זה כמובן הולך ונהיה מורכב יותר ככל שהבעיה שממנה הילדים סובלים קשה יותר אך החדשות הטובות היא שיש שיטות שונות שיכולות לסייע לכם בימינו. עבודה עם ילדים שיש להם שיתוק מוחין מתבססת בדרך כלל על תיאוריות שונות ומגוונות כך שכדאי יהיה לבחון לעומק את השיטה שבה אתם בוחרים. תנועה, מגע ופיזיות הרבה פעמים יכולות לסייע בהתמודדות כך שזה לא מפתיע שבמקרים רבים אלה הן השיטות הנבחרות.

בחירת הצוות המטפל

כאשר מדברים על עבודה עם ילדים שיש להם בעיות שונות של שיתוק מוחין אי אפשר לדבר רק על שיטת הטיפול אלא גם על המטפלים. חיפוש קצר ברשת האינטרנט יראה לכם את האמת: יש היום מספר מכונים שונים שעוסקים בתחום ושיכולים להציע לכם שירות אך חשוב ביותר לבדוק לאיפה אתם פונים. האם אנשי המקצוע שבידיהם אתם מפקידים את המשימה באמת למדו את התחום? באיזו שיטה הם עובדים ומה הם יכולים להציע לכם? אם מדובר על אנשי מקצוע שיש להם הרבה ניסיון והאם הורים אחרים שכבר לקחו את ילדיהם למקום ממליצים עליהם בחום?

האם יש תקווה לשיפור?

אין דבר שמטריד יותר הורים לילדים עם בעיות כאלה ואחרות מאשר השאלה האם יש מקום לתקווה והאם יכול להיות שיפור בדבר. כדאי לדעת שאין כמובן תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת וכל מקרה צריך להיבדק לגופו. חשוב גם להבין שאפילו במקרים שבהם לא נוכל להוביל לפתרון הבעיה או לשיפור, בהחלט יש משמעות לשאלה איזה איכות חיים אנחנו נותנים לילד. אם בעזרת מגע ותנועה הוא יכול להרגיש בטוח ורגוע יותר הרי שזה לא משהו שכדאי יהיה לקחת ממנו. פנו עוד היום אל אחד מהמרכזים המובילים בתחום הזה והתחילו גם אתם להעניק לילדים שלכם את העזרה שלה הם זקוקים, כי למה לדחות את העניין? יכול להיות שהבעיה לא תיעלם אך הילדים בטוח ירגישו טוב יותר ולכן זה מומלץ.

כתוב/כתבי תגובה