למה צריך לפחות מושב עיסוי אחד בעסק שלך

למה צריך לפחות מושב עיסוי אחד בעסק שלך

בכל יום מחדש זה קורה. כל השכירים קמים כבכל בוקר ואל העבודה מתארגנים במטרה להגיע לפני שנוצר לו  עוד פקק תנועה. העבודה במשך של שמונה שעות בממוצע היא דבר שלא קל לעשותו באופן חוזר ונשנה, וככל שנעים לעובד במקום העבודה שלו כך התפוקה שנוצרת מן העבודה שלו היא הרבה יותר טובה. אחת מן הדברים להעלאת התפוקה הזו היא על ידי הצבה של עמדות עם מושבי עיסוי נוחים, ועד כמה שזה אולי נראה הוצאה מיותרת, התוצאות מדברות במספרים אפקטיביים.

יושבים שעות ארוכות

הרוב המכריע של העובדים נכון להיום הם כאלה אשר מועסקים במקום עבודה שבו הם מבצעים את הפעילות הרבה של הקלדה על מקלדת והרבה פחות פעילות שבה כל היתר של הגוף נמצא בפעולה. העובדה כי הגוף נמצא במשך שעות על גבי שעות באותה הפוזיציה מביאה אל בעיות בריאות לאחר תקופה של עבודה בצורה דומה, וההיצע הזה של מושבי עיסוי במקום של העבודה היא דרך נהדרת שאיתה ניתן לגרום לדם לזרום ולהציע את הסיוע הזה של עיסוי בריא וטוב במשך הזמן של ההפסקה או אפילו בזמן של ביצוע העבודה עצמה. כדאי לספק כמה שיותר יחידות, לפי כמות העובדים, במידה וזה מקום עבודה עם צוות קטן.

מקבלים עיסוי במקום העבודה

יש אנשים שאר מקבלים שוברי עיסוי שהם לעולם לא יגיעו למימוש מן העבודה ויש אחרים שאר יכולים לנצל את האפשרות הזו של קבלת עיסוי כבר במקום העבודה עצמו. כאשר יש עמדה נעימה שבה ניתן לשבת או לשכב למנוחה, ובה יש כמה מושבי עיסוי לשימוש על ידי צוות העיסוי, מקבלים עיסוי בכל שעה שבה אחד כזה נדרש, והעובדים עצמם חוזרים אל שעות העבודה לאחר שהם מקבלים חידוש של אנרגיה שנעשה בצורה די פשוטה. זה דומה לכורסאות שמונחות בקניון, שעליהן יהיה נחמד לשבת אם השירות ניתן לגמרי בחינם. זה טוב עבור הקניון שאליו ניגשים יותר לקוחות בשמחה, וזה טוב עבור בעל העסק שבו יש עובדים שנהנים מכל מיני פתרונות להנעמת זמן ההפסקה וחיזוק היכולות בחזרה לעבודה. ניתן למצוא מבחר ענק של מושבים מפנקים באתר Gadgetshop.

כתוב/כתבי תגובה