מי צריך תוספי תזונה?

במציאות של היום כל מי שחי את החיים המודרניים חושף את עצמו גם לאורח חיים שהוא מפנק ונוח ברמה גבוהה אך מצד שני מציע גם חסרונות שאותם מתחילים לראות בצורה ברורה רק בעשור האחרון. יותר מידי אנשים נמצאים במצב סטטי של ישיבה כבר מגילאים קטנים, דבר שאינו בריא לגוף כלל וכלל ובהחלט יותר מידי אנשים ניזונים מתרבות אכילה שמחסירה מהגוף את כל מה שהוא צריך על מנת להעניק לכל אדם את התפקוד הבריא והחזק שגוף האדם יכול לבצע ברגע שמעניקים לו את הדלק הנכון.

מה שנוצר בסופו של דבר הוא מצב שבו האדם המודרני חשוף לבעיות פיזיות ולחוליים רבים בצורה הרבה יותר קלה מאי פעם, ולמרות הרפואה המודרנית עדיין חשוב להתחיל באכילה נכונה כדי לחיות בריא. מה אפשר לעשות על מנת לטפל ולהזין את הגוף בצורה נכונה? להתחיל ולצרוך תוספי תזונה שיאזנו את המצב של הגוף ויאפשרו לו לקבל את כל מה שהוא צריך ואף יותר מכך על ידי שימוש בתוספים אלה.

לקריאה נוספת ומקיפה בנושא תוספי תזונה מומלצים.

הקבוצות שצריכות את התוספים בצורה אקוטית

אומנם זה יכול להיות נהדר להוסיף אל הגוף כל מה שהוא רק צריך על ידי שימוש יומיומי סדיר, אך ישנן קבוצות של אנשים שחייבות לקחת את התוספים האלה אם הן רוצות להימנע ממצבים של בעיות בריאותיות.

נשים בהריון – בתקופה הזאת של תשעה חודשים ארוכים העובר ניזון מהאמא שלו וגם אם האמא טורחת להזין את עצמה ברכיבים החשובים למהלך ההיריון בצורה טבעית על ידי מאכלים שונים היא עדיין לא תגיע אל הכמות הנדרשת על מנת שהחוסרים הללו לא יפריעו לה בתפקוד היומי ולא יאפשרו פגיעה בעובר עצמו. לקיחה של תוספים מחזקת את האם והעובר בכל השלבים של ההיריון ובשל כך הרופאים תמיד נותנים מרשם ללקיחת מולטי ויטמין לנשים בהיריון.

תינוקות – בשנה הראשונה של התינוק ישנה חשיבות רבה ליצירה של התפתחות תקינה ככל הניתן והוספה של וימין D וברזל נעשית כיום בצורה קבועה עבור כל תינוק כדי שזה יקבל את כל מה שצריך לשם גדילה ומניעה של בעיות בריאותיות שאליהן חשופים תינוקות קטנים.

נשים – זה ידוע כי נשים רבות סובלות ממחסור של ויטמין 12 וברזל בשל אורח חיים שרוב הנשים חולקות מבחינת התזונה, הוספה של תוספים אלה מאפשרת ניהול סדר יום בריא מבלי להיות חשופות לחולשות וחוסר ריכוז שמאפיינים נשים עם מחסור בשני אלה.

 

כתוב/כתבי תגובה