מתי לפנות אל וטרינר 24 שעות

אם אתם מגדלים חתול כלב או בעלי כנף, אתם בוודאי יודעים שזוהי הוצאה גבוהה מאד. טיפול בחיית מחמד אינו דורש רק אהבה וחום אלא גם טיפולים הכרחיים לחיית המחמד. 

 הטיפולים הללו מבוצעים בהצלחה על ידי וטרינר רופא מומחה לחיות מחמד. לעיתים אתם זקוקים לשירות וטרינרי דחוף באלו מקרים כדאי לפנות אל וטרינר 24 שעות דרך הלינק https://www.animalcenter.co.il/articles/24-hour-veterinarian

3 מקרים שבהם כדאי לפנות לווטרינר 24 שעות: 

במצבי חירום זמן הטיפול הוא קריטי לחיי חיית המחמד ולכן במקרים אלו שיש צורך לטפל בדחיפות בחיית המחמד הוקם השירות של וטרינר 24 שעות. שירות זה מטפל באהבה ומקצועיות בחיית המחמד במקרים הבאים: 

תשישות או מכת חום: 

אם אתם חוששים כי חיית המחמד שלכם לקתה בהתייבשות אתם שמים לב לסימנים כמו :ישנוניות, לא רוצה לאכול וחם מאד למגע. כדאי לקחת אותו בדחיפות אל וטרינר לצורך טיפול מהיר להצלת חייו. 

אלרגיה: 

כמו בני אדם גם חיות אלרגיות לאכול או לצמחים שונים ניתן להבחין בחיית נחמד אלרגית על ידי נפיחות בפנים וחוסר שקט במקרים כאלו חשוב להגיע במהירות למרפאה על מנת שיוכלו לתת לה טיפול מציל חיים במקרה זה כל דקה היא קריטית. 

תאונות דרכים או נפילה מגובה: 

חיית המחמד לא נזהרה ומכונית פגעה בה או שהיא נפלה מגובה גם אם שאר המרפאות סגורות אתם יכולים למצוא מרפאה שתהיה פתוחה ותיתן את השירותים המקצועיים והטובים ביותר לחיית המחמד שלכם. 

ניתן לראות כי המאפיין העיקרי של שלושת המקרים האלו היא העובדה כי הם מקרי חירום שיש צורך לטפל בהם בדחיפות עניין של חיים ומוות. במקרים אלו יש צורך לפנות לוטרינר 24 שעות  במרפאת Animalcenter לצורך טיפול יעיל ואיכותי בחיית המחמד החולה. 

כתוב/כתבי תגובה