קמפוס ברושים

איזה טיפולים ישנם ברפואה המשלימה

אם אתם סובלים מכאבים כרוניים, אם אתם רוצים לשפר את איכות החיים, או לנסות להבריא ממחלה תוך הבנת שורש הבעיה הרפואית שלכם והבנת הגורמים לה – חשוב שתפנו לטיפולים ברפואה המשלימה שיעשו על ידי אלו שלמדו במכללת קמפוס ברושים.

טיפולים מסוג זה אמנם טרם הוכחו מדעית, אך רבים מהאנשים שמשתמשים ברפואה משלימה, טוענים כי הם מרגישים טוב יותר, תנאי חייהם השתפרו, וכי רבים מהם אף נפטרו מכאבים ומחלות באמצעות רפואה משלימה.

אז אילו טיפולים יש ברפואה מסוג זה?

ברפואה המשלימה, או בשמה בשני רפואה אלטרנטיבית ישנם מגוון טיפולי גוף נפש, ביניהם:

עיסויים – עיסוי רפואי, רפלקסולוגיה, טווינא ועוד, הם מגוון עיסויים המקלים מאד על כאבי שרירים, רקמות וכאבים בעצמות השלד.

טווינא למשל היא שיטת טיפול שבאמצעות טלטולי הגוף ולישתו, מחזיר המטפל למטפל את האנרגיה שלו ומעסה את הגוף להקלה על עומסים.

עיסוי רפלקסולוגי לעומת זאת מתבצע באזור כפות הרגליים, תוך שכפות הרגליים מדמות מפה של הגוף שבעזרתה מתבצעות לחיצות המקלות על כאבים.

איורוודה – אחת משיטות הרפואה המשלימה הפופולאריות בהודו, תוך שאיורוודה נחשבת לאחת משיטות הרפואה המרכזיות בהודו, שם הוקמו אף בתי חולים איורוודיים.

בטיפול זה משתמשים בשמנים, עיסויים, וחומרים טבעיים שונים על מנת להשיב למטופל את בריאותו, תוך הקלה על כאבים מסוגים שונים כמו למשל טיפול בסימפטומים של פרקינסון, אלציהיימר, מיגרנות ועוד.

דיקור סיני – אחת מהשיטות הפופולאריות ברפואה המשלימה. באמצעות דיקור סיני אפשר להחזיר את האיזון לגוף כאשר הכל מתבצע באמצעות הנחת מחטים דקות במיוחד על אזורים בגופו של המטופל.

המחטים נועדו לאזן את הצ'י בגוף, ולהחזיר לו אנרגיות שנעלמו. כיום לדיקור הסיני הצטרפו גם דיקור יפני ודיקור קוריאני.

טיפול  בכוסות רוח  – טיפול זה ממתבצע על ידי הנחת כוסות מיוחדות על גופו של המטופל שנועדו לשאוב כאבים מהגוף. טיפול בכוסות רוח נחשב כזה שאינו באמת מועיל, אך הוא עדיין נפוץ בתחום הרפואה המשלימה.

טיפול בהומאופתיה וצמחי מרפא – המואופתיה היא שיטה שעוזרת ללמוד כיצד להשתמש בגוף על מנת להפטר מכאבים, אלרגיות ומחלות.  טיפול בצמחי מרפא מתאים למי שרוצה לטפל בבעיות רפואיות באמצעות תמצית פרחים מיוחדות.

אלה הם רק חלק מקשת הטיפולים שמציעה הרפואה האלטרנטיבית, כדי לדעת יותר רצוי לברר אודות הטיפול המתאים לכם ולנסות אותו בהקדם.

כתוב/כתבי תגובה