מה זמן ההחלמה מעקירה כירורגית?

בהחלט ניתן לבוא ולומר כי עקירה כירורגית הינה מורכבת יותר עבור רופא השיניים והן עבור הפציינט עצמו, הרבה יותר פשוט לעקור עקירה רגילה. אז מה זמן ההחלמה מעקירה כירורגית?

 

תוך כמה זמן מחלימים?

עקירה כירורגית שונה במהותה מעקירה רגילה, מי שעובר את ההליך עלול לסבול, לפעמים מכאבים עזים באזור בו עקרו את השן, למשל נפיחות אזורית. אם הסבל בלתי נסבל, תמיד קיימת האפשרות ליטול משככי כאבים.

 

הגעה לרופא לאחר שבועיים

עם תום שבועיים מהיום בו בוצע, תוזמנו למרפאת השיניים, בכדי שהרופא יוכל לבדוק הן את ההליך והן את התוצאה, הכל בכדי שההתאוששות שלכם במיוחד מהכאב, תהיה מהירה.

 

ומהי בכלל עקירה כירורגית?

חשוב לדעת, כי על רופאי השיניים לעשות הכל בכדי שלא יהיה צורך לעקור שן. המטרה שלו היא לא רק טיפולית אלא גם שימור השיניים שנותרו.

מסיבה זו רצוי שכל רופא שיניים יהיה קודם כל עם יושרה אישית, העובד מתוך שקיפות מלאה, בכדי לקבוע האם זהו הזמן לעקירה כירורגית?

 

כשאין מנוס

כאשר לא קיימת שום דרך אחרת, ייערך הרופא לבצע עקירה כירורגית, כאשר זו שונה במהותה מעקירת שן רגילה.

קל יותר לנתק מהפה שן רגילה וזאת בהשוואה לעקירה כירורגית.

 

מהו זמן ההחלמה מעקירה כירורגית?

זמן ההחלמה משתנה מאדם לאדם. כמו כן ההחלמה תלויה מאוד ברופא שביצע אותה, חשוב מאוד לוודא שהוא עבר הכשרה בתחום.

סיכויי ההצלחה הינם גבוהים ביותר, זאת מכיוון שמדובר ברופאי שיניים מן המובילים בארץ בתחום עקירת שיניים. זמן ההחלמה יכול להיערך במקרים מסוימים אף מעבר לחודשיים.

אולם חשוב לדעת, כי כל הליך עקירת שן, איננו חף מאי אילו סיכונים, ולכן יש ללכת על בטוח, לבחור את רופא השיניים הטוב ביותר בסביבה.

 

הכנסו עכשיו לאתר שלנו – http://benelazar.com/he/.

כתוב/כתבי תגובה