מה זה אפליקטור קוזנצובה?

עולם הרפואה של היום הוא לא מה שהיה פעם. הרפואה המגיעה מהמזרח הרחוק משפיעה מאוד על חיינו והמון תחומי רפואה קיבלו את שיטות הרפואה המזרחיות כטיפולים המתקיימים מידי יום ביומו. אחת הרפואות שמשפיעה רבות על עולמנו מהרפואה האלטרנטיבית היא האקופונקטורה – ובמילים פשוטות יותר – דיקור סיני.

רבים מאתנו מאמינים כי כאשר מדקרים נקודות מסוימות בגוף, זה יכול להשפיע על המצב הבריאותי שלנו – הנפשי והגופני.

חברות רבות העוסקות בייצור מכשירי עיסוי, החליטו לקחת את כל האלמנטים של דיקור סיני וכדו', והכניסו אותם למכשירים ביתיים, בצורה זו חווית הדיקור תהיה לנו נעימה יותר וקלה יותר.

אפליקטור קוזנצובה

מכשיר ביתי לדיקור

רצינו לדעת מה זה אפליקטור קוזנצובה? זוהי התשובה. מכשירים ביתיים אלו המיועדים לדיקור ועיסוי ביתי, נקראים אפליקטור קוזנצובה.
מכשירים אלו מיועדים לא רק לשימוש ביתי. גם במכוני רפואה מתקדמים ביותר, משתמשים במכשירים אלו לדיקור ועיסוי.

אפליקטור קוזנצובה הוא בעצם מכשיר הדומה בצורתו לשטיח עם כריות מיוחדות שתפקידן לגרות את העור ואת השכבות העליונות של שרירי הגוף. הגירוי מעורר את העור ואת המערכת החיונית בגוף. כך ניתן לטפל בכאבים שמצטברים בגוף, כתוצאה מהשחיקה של השגרה היומיומית.

תפקוד הגוף

אנשים רבים, שהשתמשו בעבר במכשירים אלו, מעידים כי השימוש באפליקטור קוזנצובה מועילה רבות לזרימה יעילה של הדם, מוסיפה לרעננות והמרץ שלנו, כמו כן היא מקלה על העייפות והחולשה בגוף. אם אתם סובלים מכאבי ראש או צוואר כרוניים, כמו כן מתסמינים שמופיעים מבעיות שונות במערכות שריר – שלד, השימוש במכשירים יכול מאוד לעזור לכם.

השימוש באפליקטור קוזנצובה אינו מכוון לאנשים מסוימים. כל אחד יכול להשתמש בהם לתופעות שונות. עם זאת לפני השימוש במכשיר,
כדאי להיוועץ עם דוקטור ספיין ובנוסף ברופא המשפחה שלכם.

כתוב/כתבי תגובה