נקי מסונן ובריא: למה הגוף זקוק בראש ובראשונה?

ישנו תרגיל קצר, הממחיש את המודעות לצרכי הגוף החשובים. בקשו מחבר לעצום עיניים ולחשוב: מהו המצרך שהוא הכי צריך עבור הגוף שלו? בדרך כלל התשובות שנקבל יהיו: מזון, בריאות, אהבה, שינה, כסף, שמחה סיפוק וכדומה. למעשה, לא הרבה שמים לב, שהמצרך החשוב ביותר לבני אנוש ולבעלי החיים – זה האוויר לנשימה. 

> קראו גם בלינק https://relax-market.co.il/he/products/massazhnyie-stolyi

אוויר איכותי: כמה באמת הוא זמין לגופנו?

האדם הממוצע מסכים על כך, שהאוויר מהווה את המצרך החשוב בגופו. אך למרות זאת, הוא כמעט ואינו חושב ומהרהר בצורך זה. הסיבה לכך נעוצה בעובדה, שלכל המצרכים אחרים יש צד משותף: הם אינם מובנים מאיליהם, מאחר והם אינם בהכרח תמיד מצויים בהישג יד. בכדי לזכות במזון אהבה וכדומה, תידרש מאתנו עמל ועבודה מסוימים. שונה מכך הוא האוויר, הוא זמין בכל מקום, ואנו לא צריכים לעשות דבר בכדי לזכות בו.

למעשה, נקודה זו אינה מדויקת. אנו זקוקים דווקא לאוויר נקי, וזה אינו נמצא בהישג יד. האוויר המקיף אותנו אמנם מספק לנו חמצן לדם, אבל בנוסף הוא גם מספק לנו רעלים שונים: אבק עשן טחב וכימיקליים, חיידקים בקטריות ווירוסים ואלרגניים, מה שמשליך על מערכת הבריאות שלנו: מחלות ואלרגיות השונות, אסטמה, וכן תסמינים המפריעים לניהול אורח חיים תקין, כמו מצבי רוח ואף נוזל. 

> בדקו גם על כורסאות מסאג'

קודם הבית: מטהרי האוויר הביתיים ששווה לכם להכיר

למרות שלא ניתן למנוע לחלוטין את הזיהום האוויר, עדיין נעשים מאמצים להפחיתו: בתעמולה נגד עישון וכלי רכב מזהמים, בפחי אשפה ירוקים, במיחזור מוצרי פלסטיק, ובמאמצים להרחקת בתי הזיקוק והמפעלים הכימיקליים ממקומות יישוב. אך עדיין בכדי לזכות בלנשום אוויר בריא באמת, אפשר לנסוע לפסגות הרים ולעיירות מרפא טבעיים. אך האם ישנה אפשרות לאוויר שכזה, גם בחדר השינה שלכם? התשובה היא כן. הכירו את מטהר האוויר הביתי: מכשיר שקט וקומפקטי, בעל 3 שכבות סינון (מקדים פחמי ו-EPA) ונורת UV להשמדת חיידקים, ההופכות את האוויר שבביתכם, ל-100% נקי וטהור. כך נהנים מאוויר בריאותי, טהור צח ומסונן, גם בתוך חלל הבית.

כתוב/כתבי תגובה