צ'י קונג

אמיר פרלמן: מה חשוב לדעת על צ'י קונג

אם אתם רוצים לאזן את הגוף, להגמיש אותו לעבוד על מערכת השלד אך גם ליהנות מפתרון של לחץ וחרדה – חשוב שתכירו שיטת אימון עתיקה שצברה תאוצה בישראל בהובלת אמיר פרלמן בשנים האחרונות בקרב רבים והיא צ'י קונג ישראל. אבל מהי שיטת האימון הזאת ומה חשוב לדעת עליה? כל המידע והתשובות בהמשך.

צ'י קונג למי שטרם התוודע, היא שיטה של תרגילים המשלבת בזמן האימון עבודה על תנועה, יציבה, מדיטציה ונשימה נכונה, כמו גם העברת אנרגיה בצורה נכונה לגוף, בזמן שכל מטרתה של השיטה שנוסדה בסין העתיקה – היא לקדם את הבריאות לחזק את הרוחניות תוך לימוד של מיומנות לחימה העובדות לאט על הגמשת הגוף וחיזוק השלד.

צ'י קונג

אבל מה צריך לדעת על צ'י קונג?

  • מקורות השיטה – שיטת צ'י קונג הינו  סוג של אומנות לחימה אשר פותחה במאה השנייה לספירה על ידי רופאו של קיסר סיני. הרופא פיתח שיטה שבאמצעותה ניתן לתעל את האנרגיה בצורה נכונה יותר בגוף, לחדד את המרץ והחיוניות, כמו שהיא נועדה על מנת לעבוד על כל שרירי הגוף בצורה איטית ונכונה.
  • יתרונות השיטה – לשיטת אימון זאת ישנם שלל יתרונות שתשמעו עליהם גם מפי אמיר פרלמן, ביניהם: חיזוק המערכת החיסונית, חיזוק השלד, עבודה על שרירי הגוף, איזון ועבודה על יציבות, הורדת סטרס, הורדת לחץ דם, כאשר השיטה טיפולים עבור חולי לב והיא יכולה לסייע לטפל במחלות קשות ובכאבים כרוניים.
  • מרץ ואנרגיה – תרגול שיטת צ'י קונג היא כזאת שמקנה מרץ ואנרגיה כמו שהיא גם באמצעות עבודה על איזון הגוף והרגעת הגוף: מטפלת גם בבעיות שינה. באמצעות השיטה שמתעלת בצורה נכונה את האנרגיה בגוף, רבים יכולים להפחית מתח וחרדות ובכך להפטר מהפרעות שינה.

לסיכום, שיטת לימודי צ'י קונג עם אמיר פרלמן היא שיטת אימון מעולה אשר באמצעותה רבים יכולים להירגע, לחיות נכון יותר, להפטר מכאבים כרוניים וליהנות מאנרגיה מחודשת , רגיעה וגוף בריא ומאוזן הרבה יותר.

כתוב/כתבי תגובה