מה זה אגרוף תאילנדי?

אגרוף תאילנדי היא שיטה של התקפת היריב תוך שימוש באגרופים. לאור העובדה שכל אדם מרכז באגרופיו כוח עצום, הוא יכול להשתמש בהם עבור הכנעה של האדם מולו בעת הצורך.

המסורת רבת השנים של אגרוף תאילנדי 

מדובר בשיטה שמשתמשים בה כבר שנים רבות שמקנה לכל אדם את היכולת לסמוך על עצמו ועל האינסטינקטים שלו, כדי להוביל במצבים מסוכנים. המטרה היא להשתמש באופציה של אגרוף תאילנדי לצרכי הגנה עצמית ולא להיקלע למצבי תקיפה. אך אם האדם השני מתחיל בתקיפה, אפשר לעבור ממצב של הגנה עצמית לתקיפה וללחימה כדי להכניע את היריב. 

אומנם מדובר במקרים חריגים אך כאשר לומדים אגרוף תאילנדי לאורך שנים רבות, מפתחים יכולות מעולות של חדות מחשבה, חדות ראייה, היערכות למצבים מסוכנים ותגובה מהירה. כאשר נערכים לכל תרחיש יודעים גם לפתח את התגובה הנכונה ביותר, כדי לצאת מהסיטואציה במינימום פגיעה. 

הכרה של אגרוף תאילנדי 

כאשר לומדים אגרוף תאילנדי אצל מאמן בעל ידע של שנים רבות, לומדים עם הזמן לא רק טכניקות אלא גם את צורת ההסתכלות על החיים, נושאים חשובים כמו דרך ארץ וערכים ויכולת להתמודד עם מצבים שונים כמו מתחים, לחצים וסיטואציות יוצאות דופן. כאשר מקבלים את ההדרכה הנכונה ואת הבסיס הרוחבי, יש אפשרות גם לצאת ממצבים קשים ומסוכנים.

אגרוף תאילנדי לומדים בעזרת שימוש בכפפות ייעודיות למטרה זו וזאת כדי לא להזיק לחבר שמתמודדים מולו בקרבות השונים. 

התלמידים בקורס אגרוף תאילנדי לומדים עם הזמן לסמוך על עצמם, להאמין ביכולות שפיתחו לאורך האימונים, להכיר במסוגלות שלהם ולהעלות בדרך את הביטחון העצמי שלהם באופן משמעותי ביותר. 

אצל כל מי שלומד אגרוף תאילנדי רואים את השינויים המהותיים בהתנהלותו עם הזמן. 

פרטים נוספים באתר של Team Pavel >>>

כתוב/כתבי תגובה