נחירות

מהן נחירות?

נחירותנחירות הן תופעה מטרידה ולא פעם אף מביכה. מדובר בקולות המופקים בעת שהאדם ישן , אשר יכולים להגיע לטונים גבוהים ולרמה של 50- 60 דציבלים. כלומר, רעש בעוצמה משמעותית, אשר מסב גורם מפריע לאדם הישן ליד האדם הנוחר וגורם לאי נעימות ומבוכה לאדם עצמו שנוחר. יותר מכך, נחירות יכולות לגרום להפסקות נשימה  בשינה, דבר שיכול לפגוע באיכות החיים ואף לקצר את תוחלת החיים. מכל מקום,  אם אתה סובל מנחירות, יש לדאוג  לעצמך לטיפול מתאים בהקדם.

מהן נחירות?

הנחירות נובעות בעקבות הצרות למעבר האוויר. רעש הנחירה נוצר בחלק האחורי של הפה, באזור הענבל והחיך. כיום, סובלים מנחירות יותר מ40 אחוז של נשים מעל גיל 40 ו60 אחוז גברים. הנחירה יוצרת בעיות חברתיות, שכן אדם נוחר יתקשה  להסכים לטיול ארוך יחד עם חבריו מחשש שיאלצו לשמוע את נחירותיו ולסבול מהם בלילות וכן, הנחירות גורמות לאדם לעיתים לחשוש לפתח קשרים זוגיים ארוכי טווח, מחשש שהאדם עימו נוצר הקשר הזוגי יסבול  מנחירותיו. גם לאחר שנוצר קשר זוגי, הנחירות הן ללא ספק גורם מפריע, שכן,  נחירות אשר עוצמתן מגיעה להפקת רעש משמעותי, יסבו גורם מפריע לכל אדם המנסה לישון בסביבת האדם הנוחר. אם אתה סובל מנחירות, כדאי שתדע שכיום קיימים שלל טיפולים שונים בכדי לפתור את הבעיה ובמקום לסבול, כל שעליך לעשות זה לבחור  בפתרון הטוב לך ביותר, על מנת שתוכל למזער ולהעלים את התופעה, להימנע מגורם שביכולתו לסכן חיים ולחיות חיים נורמאליים חברתיים וזוגיים במלי לחשוש.

פתרונות לנחירות

כיום, קיימים מגוון סוגי פתרונות עבור נחירות. ישנם פתרונות כירורגיים הגובלים בניתוחים שונים שמטרתם היא טיפול בכל הגורמים הפיזיים, הגופניים השונים באזור חלל הפה היוצרים את הנחירות, מלבד זאת קיימים טיפולים שמקורם בשינויים התנהגותיים כגון הפסקת שינה על הגב, הפסקת צריכת אלכוהול ועוד. כמו כן ישנם טיפולים המתבצעים על ידי שימוש באביזרים רפואיים כגון: התקן דנטאלי המותקן על הפה בעת השינה ומרחיב את אזור זרימת האוויר, בכדי למנוע את הנחירות. כל אדם יכול לבחור את הפתרון הרלוונטי לו ביותר.

אם בחרת בהתקנת מכשור רפואי בעת השינה,  תוכל ליצור עימנו קשר ולהגיע אלינו. אנו נבחן את היקף וגודל בעיית הנחירות ונתאים לך את המכשור הרפואי שיתאים לך באופן מוחלט ויסייע לך להפטר מבעיית הנחירות ולנהל חיים תקינים הן מבחינה אישית והן מבחינה חברתית וזוגית. נחירות זוהי תופעה פיזיולוגית שיש לפתור אותה בהקדם, לכן, צרו עימנו קשר ואנו נשמח לסייע לכם.

כתוב/כתבי תגובה