מה זה ריסוק אבנים בכליות? איך זה מתבצע?

ישנן 3 שיטות עיקריות לטיפול באבנים בכליות: ריסוק חוץ גופי, ריסוק דרך השופכן או ריסוק מלעורי. סוג הטיפול נבחר בהתאם לגודל האבנים שנמצאות בכליות ובמיקום שלהן, שכן כך ניתן לאבחן האם הן יכולות לבצע יציאה עצמונית או שמא צריך לעשות את זה בדרך אחרת בסופו של דבר.

ישנה טכנולוגיה ישראלית מתקדמת ופורצת דרך אשר מאפשרת ריסוק אבנים בכליות בלייזר, וכך בעצם נמנעים מטיפול פולשני אשר גורם לרבים לחשוש. כך שאם אתם נאלצים להתמודד עם כאבים בשל האבנים הללו, תוכלו לפנות לרופא מתאים לקבלת ייעוץ בדבר הטיפול הראוי.

הטיפול לא חייב להיות פולשני

שימוש בגלי הדף חוץ-גופיים יכול לאפשר לרסק את האבנים ביעילות רבה במקרים של מטופלים רבים. כך שאם אתם פשוט מוטרדים מהכאבים שמגיעים כתוצאה מהאבנים בכליות, אז רק יהיה כדאי לכם לוודא שאתם בוחרים באפשרות הטובה ביותר עבורכם להתמודד עם המצב ושאתם עושים כל מה שאתם יכולים על מנת להקל עליכם.

תתחשבו בדרך שבה אתם מחליטים לפעול ותזכרו שרק יהיה כדאי לכם להקשיב לגוף שלכם ולוודא שאתם בוחרים בטיפול הטוב ביותר שתוכלו למצוא. כל שתצטרכו לעשות זה להתייעץ עם הרופא המטפל ולשמוע ממנו על שיטות הטיפול השונות שהוא יכול להציע לכם בהתחשב במצב שלכם.

מטפלים באבנים בכליות בקלות רבה

דעו לכם שאתם לא צריכים לחשוש כלל וכלל לטיפול באבנים בכליות שלכם, שכן כיום יש טיפולים מתקדמים במיוחד ופורצי דרך שהופכים את התהליך כולו להרבה יותר פשוט ומהיר. רק תצטרכו לוודא שאתם עושים את זה במקום הנכון ובוחרים לברר בדיוק היכן יהיה כדאי לכם לעשות את זה בסופו של דבר, כך שתהיו מרוצים לחלוטין.

> ניתן לקרוא על דרכי מניעת אבנים בכליות באתר של ד"ר ניר קליינמן.

כתוב/כתבי תגובה