מה זה אליפטיקל? כל מה שרציתם לדעתם על המכשיר לשריפת שומנים

היום בניגוד לפעם ברור לכולם כי פעילות גופנית טובה לבריאות. רבים משתמשים כיום בפעילות אירובית הפעילות הזו טובה במיוחד לגוף כי היא משפרת את תפקוד השרירים ותורמת לשיפור סיבולת לב ריאה.

 בזכות התרגול הזה הלב לומד להזרים דם לגוף באופן טוב גם בזמן מאמץ והריאות לומדות לנשום ולשאוף אויר גם בעת נשימה מאומצת. בין פעילויות הכושר המומלצות ביותר ניתן למצוא את האליפטיקל מאמר זה ידון במכשיר וייתן את כל המידע הקיים לגביו. 

האליפטיקל: 

הוא מכשיר שמוכר גם בשם קרוס טריינר והוא מדמה את פעולת הריצה בדיוק כמו שהיא בטבע בניגוד למכשירי כושר אחרים הוא גם מערב יותר קבוצות שרירים, אך הוא גם שומר על הבריאות על ידי כך שהוא מונע את זעזוע הרגל בזמן הדריכה על משטח ההליכון. 

האליפטיקל הוא מין אופניים המדמה את פעולת הרכיבה על אופנים רק בעמידה על מנת להשתמש בו  יש רק לעלות עליו ולהתחיל לדווש.

 הוא אינו מתאים לאנשים שאוהבים קפיצות או אוהבים לרוץ כי הוא סטטי במיוחד. בזכות האימון הזה ניתן להגיע בקלות ובמהירות אל אימון אירובי מספק.

 בניגוד למכשירים אחרים כמו אופני כושר ביתיים, הוא מערב גם את פלג הגוף העליון ובכך הוא מצליח לשרוף כמות גדולה של שומנים בזמן קצר. 

איזה שרירים מעוניינים לחזק?

המכשיר הזה מתאים לאנשים המעוניינים לחזק שרירים רבים הן לפלג הגוף העליון והן בתחתון. בנוסף לכך המכשיר הזה מתאים גם לאנשים אחרי פציעות שלא יכולים להתאמץ הרבה, ולכן אינם יכולים לעשות שימוש במכשירי כושר כמו אופני ספינינג לדוגמה.

מחירו של המכשיר:

כמו בכל דבר קיימים מכשירים יקרים ומכשירים זולים ניתן למצוא כי המחיר של המכשיר הזול ביותר החל מ1990 שקלים ועד 5590 שקלים המכשירים היקרים יותר מציעים התנגדות חשמלית ולכן הם עולים יקר יותר .

כתוב/כתבי תגובה