אופני שיכוך מלא

מה זה אופני הרים שיכוך מלא?

אופני הרים שיכוך מלא הן האופניים הנוחות והיציבות ביותר עבור טיולי שטח וזאת כיוון שיש להם שני בולמי זעזועים, הן בחלק הקדמי והן בחלק האחורי של האופניים.

לרכישת אופניים באתר קוברה בורדו >>>

אופני הרים שיכוך מלא

נפילה מאופניים בשטח עלולה להיות מסוכנת לאור הפגיעה מסלעים, אבנים או על כל דבר אחר מגובה רב. לכן כאשר קונים אופני הרים שיכוך מלא, נהנים מבולם זעזועים אשר מותקן בחלק הקדמי של השלדה וגם מבולם זעזועים אחורי אשר מותקן בתוך השלדה. 

בנוסף לכך הבולם האחורי מותקן כך שתמיד הגלגל האחורי נותר צמוד לקרקע והוא יוצר יציבות. הוא  אינו מתנתק מהקרקע כלל, בדרך זו הסיכויים של הרוכב ליפול קטנים באופן משמעותי.

אופני הרים שיכוך מלא כוללים מנגנונים יקרים וחלפים מתוחכמים וחדשניים ולכן בדרך כלל האופניים הללו יקרות יותר מאשר דגמים אחרים של אופני שטח, כמו אופני זנב קשיח.

הנוחות המקסימלית לרכיבה 

אופני הרים שיכוך מלא הן האופניים הנוחות ביותר לרכיבה, הן לאור הייצור המקצועי ובולם הזעזועים האחורי שמעניק שיווי משקל, יציבות ותחושה איתנה לאורך כל המסלול. קל לרכב עליהם בכל סוגי השטח בשבילים, בעליות, בשטחים בעלי せんずり鑑賞 עבירות קשה לאור הימצאותם של אבנים, חלוקי נחל או סלעים, מדרונות תלולים ונתיבים סיבוביים.

רכישת אופני הרים שיכוך מלא

כדי לרכוש אופני הרים שיכוך מלא בדגם מקצועי שישרת את הלקוח כהלכה ויותאם למידות הגוף שלו, מומלץ להגיע לחנות בעלת רזומה עשיר שעובדים בה נציגים מקצועיים בעלי ידע רב והם יוכלו להמליץ על הדגם הנכון ביותר עבור כל רוכב כדי שהוא ירגיש שהנסיעות יהיו בטוחות מתחילתן ועד סופן. לאחר ההתאמה הייחודית, יבחר הלקוח את הדגם שנראה לו המתאים ביותר.

כתוב/כתבי תגובה