מה עושים שהילד ממשיך להרטיב בלילה?

מה עושים שהילד ממשיך להרטיב בלילה?

כל ילד עובר בשנות החיים הראשונות שלו תהליכים שונים. אחד התהליכים המורכבים והמאתגרים את ההורים הוא תהליך הגמילה. תהליך של גמילה הוא תהליך בו הילד לומד לקחת שליטה ואחריות על הצרכים שלו, ולשלוט בצורה מלאה על הצרכים שלו. שלב זה מתרחש לרוב לקראת גיל שלוש. אם כי יש ילדים שבשלים לכך הרבה קודם לכן, ויש פעוטות שגם אחרי שמלאו להם שלוש שנים מתמודדים עם קושי של ממש בעניין הזה.

גמילה מהרטבת לילה

ואם גמילה ביום הוא אתגר, הרי גמילה מהרטבת לילה הוא אתגר מורכב פי כמה. כי יש כיום כל כך הרבה ילדים שכבר נגמלו זה מכבר בשעות היום, אבל בשעות הלילה הם עדיין לא הצליחו להשיג שליטה על סוגרים. הם באמת רוצים ומשתדלים, אבל בכל יום מחדש הם קמים ומגלים כי המיטה רטובה. ההרגשה כמובן לא נעימה כלל וכלל. הילדים הללו חווים תסכול, דחיה ואכזבה עצמית. מציאות זו מצריכה טיפול מתאים, שכן אי אפשר לתת לילד להמשיך לסבול. חשוב להגיש לו טיפול מתאים של ד"ר קובי שגיא על מנת להפסיק את הרטבות הלילה המטרידות הללו.

טיפול מתאים לגמילה מהרטבות לילה

הרטבות לילה מתרחשות במרבית המקרים כתוצאה מכך שהילד ישן שינה עמוקה מאוד. העובדה שהוא שקוע בשינה מביאה לכך שהוא אינו חש באיתותים שגופו שולח אליו. לכן הוא לא מתעורר ולא קם לשירותים. והיו שהוא גם לא מתאפק מתוך שינה, הוא פשוט מרטיב במקום. כדי למנוע את התופעה הזו חשוב להתאים את הטיפול הנכון לילד, ולתת לו את הכלים להשיג שליטה מלאה על סוגרים בלילה כמו ביום.

ד"ר קובי שגיא מציע פתרון

ד"ר קובי שגיא מציע פתרון נהדר עובד נפלא אצל מטופלים רבים. הטיפול דורש אמנם השקעה, אבל ההצלחה המסחררת שלה מצדיקה את העלות שלה. ואכן מטופלים רבים בנקודות שונות ברחבי העולם בוחרים לפנות אל ד"ר שגיא לקבלת טיפול עבור בעיה של הרטבת לילה.

 ד"ר טל שגיא והמענה המקצועי

ד"ר שגיא מציע מענה מקצועי ומתאים ביותר, כזה שמוביל כל מטופל להצלחה האישית שלו!

כתוב/כתבי תגובה