מהי דיאטה קטגונית ללא פחמימות?

דיאטה קטגונית, השם נשמע מבטיח, אולם חשוב קודם כל להכיר את עיקרון הבסיס. אנשים רבים הולכים בתחושה שהם ניסו כבר כל דיאטה, ולהם, שום דבר לא עוזר.

בעוד שהאמת היא שהם התחילו לנסות כל דיאטה, אבל מהר מאוד הם זלגו לכיוון החטיפים פה ושם עד שכדי לא להאשים את עצמם בכך שאין להם את הכוח המנטלי לעצור את עצמם מהחטיפים, הם מעדיפים להאשים את הדיאטה שהיא לא עובדת.

האמת היא שכל דיאטה מבוססת על העיקרון הפשוט הבא, תאכל פחות ממה שהגוף שלך צורך. זה הסוד לירידה במשקל ועל זה מבוססות כל הדיאטות. אמנם יתכן שדיאטה אחת תרגיש לכם טוב יותר ואחת פחות, אולם העיקרון הוא זהה.

אז מהי דיאטה קטגונית? האם כדאי לכם לנסות אותה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

 

דיאטה קטגונית:

רוב הצריכה של כל אחד ואחת מאיתכם בחיי היום יום, זו צריכה של פחמימות. בין אם אתם צורכים פחמימות מורכבות כמו למשל לחם מלא, בטטה ופחמימות שמזינים את הגוף בחומרים בריאים יותר ובין אם אתם צורכים פחמימות פשוטות כמו תפוח אדמה לבן, אורז לבן וכדומה, בסוף, זה יוצא עיקר התזונה שלכם.

עיקר התזונה תהיה מורכבת מפחמימות והשאר שומנים או חלבון. במקרים נדירים יתכן שאתם אוכלים מאכלים מאוד שומניים וכך ערך השומן היומי שלכם עולה, אך בדרך כלל זה לא כך.

בדיאטה קטגונית אתם צריכים להקפיד על אכילה רק של שומן וחלבון ללא פחמימות. מה שקורה כתוצאה מזה, שאתם במאזן קלורי שלילי. למרות שאתם צורכים שומן, עדיין, אתם לא מצליחים להגיע לערך הקלורי שהגוף שלכם צורך ובכך אתם שורפים שומן.

 

צרו קשר עוד היום עם חברת קיטו.

כתוב/כתבי תגובה