באיזו מדינה כדאי ללמוד רפואה ?

באיזו מדינה כדאי ללמוד רפואה? וכיצד תל אביב מדיקל קולג' יכולים לעזור לכם בכך?

כיצד תל אביב מדיקל קולג' יכולים לעזור לכםהרבה מאוד ישראלים, צעירים וצעירות, בוחרים לחפש יעדים שונים בחו"ל שם אפשר ללמוד רפואה, במקום להירשם ללימודים בישראל. 

ההחלטה שלהם נובעת מסיבות שונות, בין היתר, מכך שהרבה יותר קל להתקבל ללימודים בחו"ל בגלל שבישראל יש מעט מאוד מקומות, יש דרישות מאוד גבוהות, והביקוש הוא גבוה. כמו כן, לא מעט צעירים יכולים ללמוד בחו"ל בתנאים הרבה יותר נוחים, בין אם זה מבחינה כלכלית או מבחינות אחרות. החוכמה היא כמובן למצוא את המקומות הנכונים אליהם אפשר להירשם ולהתקבל. 

לפני שאנחנו נציג מספר מדינות שכדאי ללמוד בהם רפואה, צריך להדגיש, לא משנה איפה בוחרים ללמוד, בשביל לעבוד בישראל חייבים לעמוד במבחנים מקומיים. לכן, גם מי שבוחר להירשם ללימודים במוסדות שקל יחסית להתקבל אליהם, עדיין הוא צריך לקחת בחשבון, אם הוא רוצה לעבוד בישראל, הוא יצטרך לעמוד במבחנים מסוימים. 

עוד נקודה שחשוב לזכור, אם אנחנו רוצים ללמוד רפואה בחו"ל, נכון להשתמש במוסדות ישראלים מסוימים שיכינו אותנו לכך, למשל, תל אביב מדיקל קולג', מכינה ללימודי רפואה בחו"ל, שמספקת עבורנו את כל הכלים ההכרחיים ללימודים במדינות אחרות. 

איפה נכון לנו ללמוד?

מעוניינים בלימודי רפואה בחו"ל? בקרו באתר תל אביב מדיקל קולג': https://telavivmedicalcollege.co.il/

ברמת העיקרון אפשר לחלק את הבחירה שלנו לכמה אופציות. למשל, אנחנו יכולים לחפש מוסדות לימוד בארצות הברית שם אנחנו יכולים להירשם ללימודי רפואה בקולג'ים שונים. העניין הוא שזה לא זול וגם לא בהכרח פשוט להתקבל. 

אנחנו יכולים לחפש מוסדות לימוד במזרח אירופה, למשל, במדינות כמו הונגריה, רומניה וכדומה. לא מעט צעירים וצעירות בוחרים להירשם ללימודים שם, בגלל המחיר הנמוך וכן בגלל התנאים הנוחים.

עוד אפשרות היא להירשם במדינות כמו איטליה, הולנד, ספרד, בחירות אלו יכולות להיות אטרקטיביות במיוחד עבור מי שמחזיק בדרכון אירופאי. 

כתוב/כתבי תגובה