צמחי מרפא וויטמין D

מהם צמחי באך

לכולנו יש רגעים של סטרס בחיים. יש את הרגע הזה לפני מבחן חשוב שבו ממש רוצים להצליח, רגע שבו נכנסים אל ראיון עבודה במקום חלומי ורגע שבו עומדים לפני חופה וקידושין. החיים רווים ברגעים מרגשים ולפעמים יותר מידי רגעים מלחיצים יכולים להוציא בני אדם מאיזון ולהכניס אותם אל מצב שבו הגוף רווי בלחצים שאינם בריאים.

כדי להגיע אל מצב של איזון נפשי יכולים לעשות כל מיני דברים, ואחד מכל אלה כולל גם שימוש בצמחי באך, שנכון להיום נמצאים בשימוש בכל קצוות העולם ומוכרים בתור תמציות פרחים אשר בססו לעצמם שם ומוניטין מאוד מוצלחים.

רפואה מסוגים שונים של פרחים

לא הרבה אנשים יודעים זאת אבל פרחי באך הם לא סוג של פרח מסוים אלא שילוב חכם מאוד של 38 סוגים של פרחים שונים אשר נבחנו לעומק על ידי החוקר וההומיאופת אדוארד באך לפני עשרות של שנים, ומכאן גם השם אשר ניתן לכל אותן תמציות שמטפלות בסיטואציות נפשיות רגשיות שלהן גם המשך של תופעות פיזיות למדי אצל כל האנשים.

השילוב הזה של סוגי הפרחים לצד שימוש בשיחים ועצים ואפילו ברנדי, הביא אל יצירה של תמציות חכמות אשר מוכנות צמחי באךבאופן ספציפי על ידי מטפלת הוליסטית שאף היא הוסמכה להכין את השיקוי המופלא הזה, וזאת על ידי פניה של אנשים מבקשים שינוי אצלם בחיים.

יודעים לפני שמטפלים

מטפלים אשר אליהם ניגשים אנשים עם כל מיני בעיות נפשיות שעבורן טיפול בצמחי באך יכול להעניק מענה נפלא, טרם ההכנה של תמצית הצמחים יושבים לשיחת היכרות עם אותם אנשים שאליהם מגיעים.

המטרה של השיחה הזו היא למעשה יצירה של תשאול מקדים, אשר יכול לסייע למטפל להבין את המצב האישי ולהביא אל המיצוי של הצמחים הנכונים שמכוון אל אותם התדרים שיצאו ממצב תקין, וכעת זקוקים אל איזון מחודש. בסיוע של פרחי באך באופן מתאים יכול כל אדם להגיע אל מצב שבו ישנו שיפור כללי עם טיפול בו התוצאות הן לטווח הרחוק לצד טיפול שבו התוצאות באות לידי ביטוי באופן מיידי.

כתוב/כתבי תגובה