טיפול במים

4 סוגי טיפול במים לחידוש הגוף והנפש

כשזה מגיע לשיפור הבריאות, רופאים ומטפלים יודעים דבר אחד בוודאות: טיפולים במים עובדים. אין זה מפתיע, אם כן, שהמים משמשים זה מכבר כצורה של טיפול לגוף ולנפש במשך שנים.

טיפולים במים הם סוגים של רפואה אלטרנטיבית שמאפשרת הקלה משמעותית על מחלות פיזיות, ומספקת גם אפשרות הרפיה משמעותית למוח, להשגת תפקוד מוחי צלול ותקין.

טיפול במים

מרכז טיפול במים מאפשר לכם לקחת הפסקה מהשגרה ולטפל בגוף ובנפש

מרכז טיפול במים מאפשר היום, יותר מאשר אי פעם, לרפא את הגוף והנפש באמצעות סוגי טיפולים במים בשיטות מתקדמות וצורות שונות. הגיע הזמן לקבל את הידע המקצועי ולהתמכר לשיטות שנבחנו על ידי מומחים רפואיים ומבטיחים שיפור משמעותי בבריאות הכללית. אלו הן ארבעת השיטות הנפוצות של טיפולים במים:

טיפול במים להפרעת חרדה

הרגשתם פעם צורך פשוט להתרחק? טיפול במים יכול להיות התשובה בשבילכם. הטיפול כרוך בציפה על המים במיכל בידוד, שמאפשר לגוף להגיע למצב של הרפיה מלאה, תוך הכוונה להתרחקות מהסחות הדעת של העולם.

בתוך המכל, המים בטמפרטורת הגוף מעורבבים עם מלחי אפסום מבוססי מגנזיום על מנת ליצור ציפה המשחררת את הגוף מן ההשפעות של כוח הכבידה. טיפול זה עוזר לגוף לצוף ולחוות תחושה של חוסר משקל מוחלט, עד שהמטופל מרגיש איך כל החרדות מתנדפות מהתודעה בזכות ההרפיה המוחלטת.

טיפולים במים בחדרים פרטיים

סוגי טיפול במים אותם ניתן לקבל במרכז טיפול, מותאמים אישית למטופל, לצרכיו, ולמצבו הבריאותי והנפשי. הטיפולים משפיעים על הפעילות המוחית המבוצעת, בזכות איטיות הגוף שאינה מאפשרת לשום פקודות פעילות להישלח החוצה בזמן שהמטופל צף לתוך מצב דמוי חלום, ומדמה את השלווה שהוא מרגיש רגעים אחדים לפני שהוא נרדם.

טיפול שמבוצע באמבטיות או מקלחות בחדרים פרטיים במרכז הטיפול עוזר לאפס את האיזון ההורמונלי של חילוף החומרים של הגוף, ומסייע לטיפול בחסך חושי המתבטא במתח, לשם הקלת השגת מנוחה שלווה, בעוד שהמטופל נמצא בהכרה מלאה לאורך כל הטיפול. הטיפול נמשך בין שעה לשעה וחצי, ומבוצע בחדרים פרטים להשגת חוויה בלעדית.

וואטסו: שיטת עבודה גופנית מימית

טיפול וואטסו כרוך בתנועות גוף עדינות ומתיחת הגוף כאשר המטופל שוכב לאחור מעורסל בזרועות המטפל בבריכה מחוממת. בביצוע של מפגשים אחד על אחד, השיטה מעודדת כניעה פיזית ופסיכולוגית, המאפשרת פעילה איטית ועיסוק מרגיע על מנת להקל על כאבים ומתח מכף רגל ועד ראש.

נשימה מתואמת מסייעת להקלה על הרפיה עמוקה כאשר הגוף נרגע בזכות הזרימה המתמשכת של המים, המעוררים את עמוד השדרה והמפרקים לשיפור הניידות והגמישות. בהתאם לצרכים של כל אדם ומצב גופו, הטיפול יכול להיות דינמי או רגוע יותר, ולשלב גם שיטות לשחרור שרירים הדוקים להגברת הריפוי.

טיפולי תנועות במים

אלו הם סוגי טיפול במים שמאפשרים למטופל לנוע בבריכה, כשהוא נתמך על ידי המטפל, ומבצע תנועות ותרגילים שמובילים להפגת עייפות והרגעת הגוף והנפש, בזכות השילוב של הדממה המוחלטת שמסביב והתנועות האיטיות הקצביות.

הודות למיומנות המטפלים במרכז טיפול במים, המטופלים יכולים היום לחוות את מפגשי ההחלמה המרגיעים של המים המוצעים להם בבריכת הטיפול וליהנות מסוגי טיפול במים בשיטות מתקדמות.

כתוב/כתבי תגובה