וסטבוליטיס והריון

וסטיבוליטיס והריון – כל מה שצריך לדעת

במידה ואובחן על ידי רופא מומחה כסובלת מוסטיבוליטיס כדאי לך מאד לטפל בבעיה עוד לפני הכניסה להריון ולא לחשוב כי הבעיה תיפתר מאליה. אך כדאי מאד לפתור את הבעיה עוד לפני הכניסה להריון ממגוון רחב של סיבות שונות.

קראי עוד על וסטיבוליטיס באתר של פרופ' יעקב בורנשטיין >>>

כדאי מאד לבצע טיפול לפני כניסה להריון

על מנת להיכנס להריון יש צורך להקפיד על קיום של יחסי מין. כל יום או יומיים סביב תאריך הביוץ. כמו כן גם אם נכנסים להריון למרות הכאבים הללו יש צורך לעבור בדיקות שונות דרך הנרתיק וכאבים בנרתיק יכולים למנוע זאת. 

בחדר הלידה נערכות בדיקות שונות: 

בחדר הלידה נערכות מגוון רחב של בדיקות שונות כמו בדיקות פתיחה, בדיקות שונות העלולות לגרום לכאבים שונים וקשים באמצעים שונים הבדיקות הללו עלולות לכאוב במיוחד כאשר אין טיפול בבעיה. 

האם יהיה אפשר לבצע ניתוח כזה בלידה עצמה? 

לא ניתן לבצע ניתוח שכזה בהריון אך לאחר שאישה עברה את הניתוח הזה הלידה יכולה להיות קלה יותר ויציאת ראש התינוק יכולה להיות יותר קלה כי בניתוח מוסרת חתיכה מהנרתיק. 

האם לאחר הלידה הכאבים יתמתנו?

לאחר הלידה הכאבים לא יתמנו אלא להפך הכאבים הללו יכולים להיות קשים יותר. 

כי ההרכב ההורמונלי משתנה והכאבים יכולים להיות כואבים יותר.  לאחר הלידה ובשעת ההנקה. 

לכן אין ספק בגלל כל הסיבות הללו כדאי מאד לטפל בבעיה  לפני הכניסה להריון הסיבה העיקרית לכך כי גם אם מצליחים להיכנס להריון יחד עם הבעיה הזו היא לא משתפרת לאחר הלידה .ולכן כדאי לפנות אל רופא מומחה במהירות האפשרית על מנת שהוא יאבחן את הבעיה ויתאים טיפול מתאים.

כתוב/כתבי תגובה