טיפול בריח שתן

ברח לילד במיטה? איך נפטרים מהריח?

טיפול בריח שתן

אין ספק שכולנו רוצים לחיות בבית נקי ונעים. אין מי שנהנה לגלות כי ריח לא נעים דבק בבית, במזרן או בספה. הריח הלא נעים מטריד ומהווה גורם מעצבן מאוד. וגם אם ניסינו לנקות ולקרצף, לפזר חומרים ריחניים ולאוורר – לא הצלחנו להיפטר מהריח שדבק במקום. אז מה עושים כדי להיפטר מהריח? קבלו את המוצר המתקדם והיעיל במיוחד – זייבקס. המוצר שיסיר את הריח הרע מהמזרן ויאפשר לכם לנשום עמוק בלי לחשוש.

על המוצר ועל הפתרון

אם ברח לילד במיטה, המזרן בוודאי ספק שתן. וגם אחרי שהוא התייבש הריח דבק בו ומתקשה להיפרד. מה עושים? איך להעלים ריח של שתן? יש אפשרות לקרצץ, לרחוץ ולכבס. אבל לא תמיד זה משיג את המטרה. כי כאשר הריח חדר לעומק המזרן, קשה לנטרל אותו. ובכל פעם שאתם נכנסים לחדר ומתקרבים למיטה, אתם חשים בריח. יתכן והגעתם למסקנה כי הפתרון הוא פשוט להחליף את המזרן….אבל לא. יש שיטות מתקדמות ופתרונות מעולים שיוכלו להביא את התועלת ולעזור לכם להיפטר מהריח הלא נעים.

נוזל מיקרוביולוגי לעזרתכם

מדובר על נוזל מיקרוביולוגי אשר נועד להציע מענה בדיוק עבור מצבים כאלו של ריחות לא נעימים שלא מצליחים להיפטר מהם. הנוזל הזה מטפל במקור הריח, ומרפק אותו עד להתכלות. וזה מה שמסביר את ההצלחה בנטרול הריח. לאחר טיפול בתכשיר המיוחד הזה ניתן לחוש את ההבדל. כי אחרי שמולקולות הריח טופלו ופורקו, הריח מנוטרל ולא קיים עוד במקום. זו שיטה מתקדמת ונוחה במיוחד לנטרול ריחות לא נעימים.

לא להשלים עם הריח

ככלל, כדאי לזכור שכל ילד מועד להרטבות, וכל מזרן עלול לספוג את השתן לתוכו ולהפוך למדיף ריחות רעים. לכן ההמלצה היא לפני הכול לצפות את המזרנים כולם בסדין נילון מיוחד שמגן מפני חדירת נוזלים. כך ניתן למנוע את הנזקים של ההרטבה. אך אם כבר התרחשה הרטבה והמזרן ניזוק – יש מה לעשות. חומרים ייעודיים מאפשרים לנו לנטרל את הריחות הלא נעימים הללו, ולהחזיר לבית ולחדר של הילד את ריח הניקיון האהוב עליכם.

עוד מידע תמצאו באתר https://zybax.co.il/

כתוב/כתבי תגובה