יד שרה ברשות אורי לופולנסקי

יד שרה ברשות אורי לופוליאנסקי מסייעת לציבור בישראל

מעטים הארגונים אשר שינו את החברה הישראלית כמו ארגון יד שרה. מדובר בארגון מדהים של חסד אמתי שעושה הכול בכדי לסייע לאזרחי ישראל ואשר פעילותו היא כל כך מבורכת וכל כך הכרחית עד שלא ברור כיצד הסתדרנו בלעדיו. חזונו של אורי לופוליאנסקי היה לספק לכל אזרח ישראלי ציוד רפואי שהכרחי לחייו ואכן אורי הגשים חזון זה באמצעות הקמתו של ארגון יד שרה. לפני מספר עשורים כאשר ארגון יד שרה לא הוקם אנשים רבים היו צריכים ציוד רפואי להם או לילדיהם ונתקלו בבעיה כי ציוד רפואי זה לא היה זמין או היה יקר במיוחד. מכל האנשים הללו היחיד שהיה לו את האומץ לשנות את המצב ואת הראייה לעשות זאת היה אורי לופוליאנסקי והדבר מלמד אותנו איזה איש מיוחד הוא אורי וכמה עם ישראל חשוב לו ונמצא בליבו יום יום שעה שעה.

יד שרה ברשות אורי לופולנסקי

מה כל כך מיוחד בארגון יד שרה?

אז מדוע אנחנו מרעיפים כל כך הרבה שבחים על ארגון יד שרה שהקים אורי לופוליאנסקי? מדוע אנחנו לא מקדישים לו מאמר שלם? התשובה היא שארגון יד שרה משפיע על חייהם של מיליוני אזרחים במדינת ישראל באופן יומיומי. העובדה כי ניתן לקבל בהשאלה ציוד רפואי יקר ערך ומציל חיים היא רבת משמעות וספק רב אם ללא מפעל החסד הזה אזרחי ישראל היו נהנים מאותה איכות חיים שממנה הם נהנים תודות לארגון יד שרה. הגדולה של ארגון יד שרה היא שהוא לא מבדיל בין חילוני לדתי ונותן שירותים לכלל האוכלוסייה במדינת ישראל ועושה כל מאמץ לסייע לכל אדם ללא קשר למינו או מוצאו.

האם לא מגיע לאורי פרס על מפעל חייו?

שיהיה ברור ונהיר לכל הדבר האחרון שמעניין את אורי לופוליאנסקי והוא סולד מהוקרה או מפרסום. ובכל זאת קברניטי המדינה לא היו יכולים להתעלם מפועלו ארוך השנים של אורי והחליטו כי הוא ראוי לפרס ישראל. מי שמכיר את אורי יודע כי אם היה יכול היה מחזיר את הפרס וממשיך בסתר בעבודתו ארוכת השנים למען עם ישראל.

כתוב/כתבי תגובה