מתיחת בטן

שקר החן והבל היופי? אולי. אבל מתיחת בטן הופכת אותך מחיננית ליפהפיה

בעולם אוטופי כולנו היינו חיים בחברה שמעריצה אותנו בשל תכונות האופי שלנו. אבל המציאות היא אחרת, ובעולם האמיתי אנשים משקיעים שעות ארוכות בטיפול במראה שלהם, לפני שהם יוצאים מהבית. יחד עם זאת, אחד הדברים שיכולים להפריע במטרה להשגת מראה טוב, הוא בטן גדולה.

יכול להיות שקיימות סיבות לגיטימיות רבות בגללן יש לך קפלי עור עודפים באזור הבטן, ולא משנה בכמה מאמצים את נוקטת, הם אינם נעלמים. בהקשר זה, ניתוח קוסמטי למתיחת בטן הוא המפתח לבעיות שלך.

מתיחת בטן

מה ניתוח מתיחת בטן

ניתוח זה נפוץ על פני כדור הארץ והוא מבוצע במטרה לעצב מחדש את קו הבטן שלך כאשר את מאבדת את גמישות העור. בשל שינוי הגוף הקיצוני, שרירי הבטן הנחלשים מטופלים באמצעות ניתוח. ההליך מבוצע תחת הרדמה כללית ואורך בסביבות שעה עד חמש שעות עד להשלמתו.

בהליך זה, מנתח פלסטי מנתק את עור הבטן מן הרקמה ולאחר מכן חותך את עודפי העור המוגזמים באזור זה. ההתאוששות אורכת כחודשיים בממוצע, עד שאזור הבטן מחלים. בתהליך הכולל, שרירי הבטן מתהדקים, וקו המתאר של הבטן משוחזר. אלו הם מספר יתרונות בריאותיים אחרים הקשורים למתיחת בטן.

קל להיראות יפה ובריאה

מראה יפה ובריא קשור היום לירידה במשקל ולכן ניתוח בטן קוסמטי רק יסייע לך להמשיך במאמצים שלך. מחקר חדש קובע שאנשים שעוברים ניתוח פלסטי מתוך מאמץ לרדת במשקל, משיגים את הסיכוי הטוב ביותר לשמור על המשקל החדש שלהם לאחר הניתוח.

מטופלים אשר עוברים ניתוח מתיחת בטן מסוגלים גם לשמור על בריאותם בצורה טובה, וזה מה שאתם רוצות, לא? כתוצאה מכך, הניתוח מוסיף למראה הטוב שלך.

יציבות משופרת

יציבה טובה היא חלק משמעותי ממראה מושך. אדם עם שומן בטן עלול לסבול מהיחלשות שרירי הבטן, במצב שגורם לו לאבד את שיווי המשקל כמו גם כאבי גב.

הליך מתיחת בטן מסייע להידוק שרירי הבטן, מה שמסייע לחיזוק עמוד השדרה. הניתוח מסייע ליציבה טובה לחלוטין, וכאבי הגב פוחתים.

ביטחון עצמי משופר

לאחר השלמת הניתוח, משתפר הביטחון העצמי לגבי הגוף, ותתחילי להרגיש טוב לגבי רמת הכושר הגופני שלך והמראה הטוב החדש שלך. בגדים במידות קטנות יתאימו לך ויתרמו לתחושה הטובה שלך. מתיחת בטן מסייעת גם בשיפור הביטחון בגישה לכל בעיה בעבודה, בבית או בחיים החברתיים.

ברגע שאת מתחילה להרגיש בטוחה עם הגוף שלך ומרגישה טוב לגבי עצמך, את תצליחי בכל שדרות החיים, כי תתחילי לקחת דברים בצורה חיובית. רק שינוי קטן בבטן, יכול לחולל פלאים.

גוף בריא הוא תמיד יפה

ברגע שאת מתאוששת מן הניתוח, תוכלי לחוות גוף בריא ויציב. זה יסייע לך לנסות את התלבושות השונות שתמיד חלמת ללבוש. תוכלי גם להשתתף בפעילויות ספורט שונות ולהשתלב בפעילויות חוצות שבעבר סירבת לנסות.

בנוסף, עם ניתוח בטן תוכלי לנסות את האמצעים השונים של התרגילים, שגורמים להנאה ושומרים אותך בכושר בכל עת. גוף בריא גם יאפשר לך להתקרב אל קו האופנה האהוב עלייך בצורה הטובה ביותר.

כתוב/כתבי תגובה