עיסוי 24 שעות

טיפול להפרעות ובעיות בשינה

כולנו מכירים את הדימוי המטופש ההוא של האדם הפונה לספור כבשים כשהוא פשוט לא מצליח להירדם. אבל כשאתם הם אלה שהתהפכתם כל הלילה, נדודי שינה אינם עניין של צחוק. בואו נלמד על כמה דרכים שיעזרו לכם לישון כמו תינוק.

טיפול להפרעות ובעיות בשינה

אחד מכל ארבעה מבוגרים, מדווח כי הוא סובל מנדודי שינה קלים, כך נמצא ממחקר שנערך לאחרונה בהרווארד.

חוסר יכולת להירדם בלילה, יכול לנבוע מבעיה קצרת טווח, או שהיא תוצאה של חיים שלמים של הרגלי שינה גרועים. כך או כך, אי אפשר לתקן את זה עם משהו כמו כדורי שינה. לצורך בעיה זו תצטרכו להיעזר בטיפולים טבעיים שיסייעו לכם להירדם כמו תינוקות כמו דיקור סיני.

למה יש נדודי שינה?

נדודי שינה יכולים להיות זמניים – או שהם יכולים להיות ארוכות טווח. אבל לא משנה כמה זמן אתם צריכים להתמודד עם נדודי שינה, זה אף פעם לא כיף. בשלב זה או אחר בחיים, רובנו נחווה התקף קצר ולא נעים של נדודי שינה.

לעתים, זוהי תוצאה של מתח או שינוי בשגרה (כמו לוח זמנים חדש בעבודה או לידת תינוק), או תרופות המפריעות לפעילות השינה כמו תרופות נוגדות דיכאון, תרופות ללחץ דם, תרופות לאלרגיה וקורטיקוסטרואידים.

החדשות הטובות הן שלרוב, ברגע שתמצאו דרך להתמודד עם המצב, דפוס השינה שלכם יחזור למצב נורמלי. אנחנו ממליצים על טיפול טבעי בנדודי שינה, כך שתוכלו להנות ולישון כמו אנשים בריאים ומאושרים.

התמודדות עם נדודי שינה

לפעמים נדודי שינה יכולים לקרות כתוצאה ממצב בריאותי חמור כמו דיכאון, חרדה או דום נשימה בשינה. פעמים אחרות, נדודי שינה יכולים לנבוע מהרגלי שינה גרועים, כמו לאכול יותר מדי חטיפים כבדים לפני השינה, לישון בסביבה לא נוחה, או להישאר דבוקים לסמארטפון כל הלילה.

כך או כך, החמצת שינה מותירה אתכם מותשים, עצבניים ובדרך כלל לא מסוגלים לתפקד במהלך היום. ולאורך זמן, מצב זה יכול לסכן אתכם לבעיות בריאות כמו השמנת יתר, לחץ דם גבוה, מחלות לב וסוכרת.

לחצו כאן לקריאת מידע נוסף על טיפול להפרעות ובעיות בשינה.

כתוב/כתבי תגובה