רפואה משלימה לטיפול במחלות עור

אסתמה של העור, אקנה, פסוריאזיס, שלבקת חוגרת, אקזמה ועוד – כולן הן מחלות עור שניתנות לטיפול גם ברפואה המשלימה. רפואה משלימה משמשת כתומכת בטיפול הקונבנציונאלי במחלות עור והיא הפכה לפופולארית בקרב מטופלים.

מה צריך לדעת על רפואה משלימה

הרפואה המשלימה שכוללת בתוכה את תורת הרפואה הסינית, החלה את דרכה במזרח הרחוק לפני יותר מ 3,000 שנים. עם השנים אימצו ארצות המערב את הרפואה המשלימה וכיום הוכח מדעית שטיפולים כמו טיפול בדיקור, בצמחי מרפא, במשחות ועוד – אכן עוזרים להחלמה ממחלות שונות.

כיום אנשים נוהרים למטפלים בתחום על מנת להפטר מתחלואים וכאבים, ובעיקר כדי לטפל במחלות עוד ולקבל סיוע ואבחון מדוקדק של אורחות חייהם.

כיצד מטפלים במחלות עור ברפואה המשלימה?

אחד הטיפולים הנפוצים במחלות עור, כמו טיפול באסטמה של העור, אקנה, פסוריאזיס, שלבקת חוגרת, אקזמה ועוד הם טיפולים ברפואה סינית. טיפול זה לאחר אבחון מקיף של המטפל אודות המטופל נעשה על ידי דיקור, צמחי מרפא, משחות ושינוי אורח החיים בהדרכה צמודה.

הרפואה הסינית מאפשר מגוון נרחב של טיפולים למחלות עור, והיא מסייעת לשפר תפקודים של איברים פנימיים בתוספת טיפולי גוף ונפש.

באמצעות רפואה משלימה ניתן לטפל באקנה, פסוריאזיס, שפשפות , במחלות פנימיות, מחלות כבד, בעיות בכלי הדם, בעיות במערכת העיכול ועוד.

בנוסף באמצעות מטפל סיני טוב ניתן לפתור בעיות של משקל גבוה, הרפס, נשירת שיער, קמטים ועוד.

איך בוחרים מטפל טוב?

מטפל טוב ברפואה משלימה שיכול לסייע לכם בטיפול במחלות עור, והוא כזה שמאבחן אתכם בצורה מקיפה, מבין את הבעיה ואת מקורה, רוקח לכם את תמציות הצמחים הנכונות, ויודע כיצד לאזן את הגוף באמצעות דיקור וטיפול מדויק במחלה ובגורמים שלה.

בחירה בטיפול סיני בעור, עוזרת לאנשים להשתחרר מעול התרופות, הזריקות והמשחות והיא תורמת לאיזון הגוף ולשיפור איכות החיים.

בחרו מטפל אלטרנטיבי מומלץ – ותוכלו לאזן את הגוף להפטר אחד ולתמיד ממחלת העור וזאת לאחר הבנת הגורמים למחלה ומיגורם, ותוכלו לשפר את חייכם פלאים!

כתוב/כתבי תגובה