רשלנות רפואי

דחיקת לשון

מצב בו הילד שלכם אוכל את האוכל שלו בצורת מציצה נקרא דחיקת לשון, ואפשר לומר שמדובר במצב לא תקין שבו הילד עושה שימוש לא נכון במערכת הפה בכדי לאכול את האוכל שלו. אם אתם רוצים לשמור על הבריאות של הילד שלכם ולדעת שאתם עושים הכל למענו, אתם חייבים לוודא שכאשר הוא מתגבר הוא עובר לעשות שימוש אך ורק בשיטה בוגרת שנחשבת לנורמלית כאשר הוא בוחר לאכול.

מי מאיתנו לא היה רוצה לאכול בפשטות ונוחות. אמנם ילדים רבים נוטים להחשיב את דחיקת הלשון כאופציה המועדפת עליהם, אך עלינו להבין שאנו צריכים לעשות כל שניתן בכדי למנוע מהם זאת ולגרום להם להפסיק את ההרגל המגונה. פשוט תשימו לב שאם אתם רואים שהילד שלכם אוכל באופן לא תקין, אתם פועלים לשינוי המצב.

כיום ישנם אנשי מקצוע שמתמחים במצב מהסוג הזה ויוכלו לדאוג לעזור לכם ולילד שלכם לתקן את המצב. לא פעם ולא פעמיים אנשים נוטים לסבול מילדים שלא גדלים כמו שצריך בגלל דחיקת לשון ממושכת. אין ספק שמדובר במקרה שיכול להיות מתסכל למדי בעבור הורים ואף הורה לא היה רוצה לראות את הילד שלו מגיע למצב הזה.

שימוש נכון בלשוןבעיות עיכול

השימוש של הילדים בלשום אמנם יכול להשמע כדבר זניח בעת פעולת האכילה, אך בפני השטח אין הדבר כך כלל וכלל. תשימו לב שכאשר אתם רוצים לאכול, אתם עושים זאת בצורה בוגרת ונכונה, בעזרת הזזה נכונה של הלשון, ואילו ילד שאוכל באופן לקוי, יעשה זאת בשיטת מציצה, כפי שהיה נוהג לעשות עוד מגיל ינקות.

לאכילה לא נכונה עם הלשון יכולות להיות השפעות מרחיקות לכת על עתידו של הילד שלכם ומערכת הפה שלו, כך שאם אתם חשים במשהו שלא כשורה, תפעלו ברגע הראשון. אתם לא צריכים להוציא סכומי כסף אדירים בכדי לטפל במצב הזה, ותדעו לכם שכיום ישנם מטפלים רבים בתחום שישמחו לסייע לכם בתמורה למחירים נוחים במיוחד. פשוט תעשו כל מה שאתם יכולים למען שינוי המקרה הזה.

להפסיק לחשוש

אם אתם תפנו אל מטפל מקצועי שיטפל בבעיה שלכם אתם תוכלו להיות הרבה יותר רגועים ולהיות עם ראש שקט בידיעה שהילד שלכם יוכל להיות בריא.

כתוב/כתבי תגובה