3 טיפים למריחת מסקרה מושלמת

מריחה נכונה של מסקרה על הריסים מחייבת אותך לצבור מיומנות ולהימנע מטעויות נפוצות. החל מהטכניקה הנכונה, דרך בחירת הכמות ועד ניקוי השאריות והכתמים – הנה המדריך היחיד שאת צריכה כדי להשיג מראה מושלם

התפקיד של מסקרה הוא לסייע לנו לעצב את הריסים. מי שמשתמשת במסקרה בפעם הראשונה אמנם צריכה כמה פעמים לתרגל את העניין ולעשות ניסויים מול המראה, אך זו פעולה פשוטה מכפי שנהוג לחשוב. חוץ מזה, תמיד אפשר לאמץ כמה טיפים למריחה עדינה ועם הזמן לצבור מיומנות ברמה גבוהה.

הנה למשל הטיפים הכי בסיסיים וחשובים למריחת מסקרה מושלמת עבור נשים בכל הגילאים:

  1. תרגלי טכניקת מריחה נכונה

הטכניקה שבה תשתמשי על מנת למרוח את המסקרה על הריסים חשובה לא פחות מאשר סוג מוצרי האיפור שאותם תבחרי. מומלץ להתחיל למרוח את המסקרה מהשורש של הריס ולהמשיך כלפי מעלה, בתנועות עדינות ובזהירות. רצוי שהמשיכה כלפי מעלה על הריס תתבצע בצורה של זיג-זג ולא באופן ישר, כי כך קל יותר לקבל את המראה המבוקש.

עוד טיפ חשוב בנוגע לטכניקת מריחה מתאימה הוא להוציא ולהכניס את המברשת מהבקבוק בתנועה סיבובית ולא ישרה. אם עד היום התרגלת לעשות זאת בצורה ישרה, קחי בחשבון שאת מכניסה חיידקים לתוך המסקרה וזה עלול לקלקל אותה ולגרור דלקות עיניים מטרידות.

  1. מרחי כמות מתאימה

אחת הטעויות הנפוצות באיפור בכלל ושימוש במסקרה בפרט היא מריחת שכבות רבות מדי. זה לא רק יספק תוצאה לא מחמיאה, אלא גם יגרום לריסים להיראות דבוקים וישפיע על כל שאר האזורים של איפור הפנים. הפתרון הוא כמו תמיד לשמור על איזון ולמרוח כמות מתאימה לפי אורך הריסים והמראה שאותו אנו רוצות להשיג.

בנוסף, אין סיבה למרוח מיד בהתחלה שכבה אחת עבה ויחידה. עדיף למרוח בכל פעם שכבה דקה, לתת לה להתייבש בערך שתי דקות ולמרוח עוד שכבה דקה. בהמשך ניתן להוסיף שכבות דקות לפי הצורך ולעקוב בזמן אמת אחר השינויים במראה הריסים.

  1. נקי את השאריות

כתמי מסקרה עשויים להישאר על העור בפעמים הראשונות שבהן תתרגלי את הטכניקה החדשה והמומלצת. עם זאת, אין סיבה להיבהל: כל מה שצריך לעשות הוא לתת לכתמי המסקרה להתייבש כדי שלא יימרחו בהמשך ולנקות אותם בעזרת מקלון אוזניים או צמר גפן טבול במסיר איפור איכותי.

לבסוף, זה המקום להזכיר שאת המסקרה מחליפים אחת ל-3 חודשים. החומרים הפעילים בתוך המסקרה נוטים להתקלקל מהר בגלל המגע עם החמצן שבאוויר, לכן לפני כל שימוש תצטרכי לפתוח את הבקבוקון ולוודא שלא יוצא ממנו ריח רע. כמו כן, הקפידי להחזיק בבית כמה סוגים שונים של מסקרות וכך תוכלי לתת מענה לכל סגנון איפור מבוקש ולהחליף אותו באירועי בוקר, צהריים וערב.

כתוב/כתבי תגובה