דיכאון וחרדה

איך שיטת שלושת המימדים עובדת?

שיטת שלושת המימדים הינה שיטה הפועלת על המימד האנרגטי, התודעתי והחומרי, וזאת תוך כדי שהיא שמה לה למטרה לחדור לעמקי נפשנו ולאתר את המחסומים הנפשיים שמונעים מאיתנו להתקדם בחיים, הן מבחינה פיזית והן נפשית.

תדעו לכם שלעתים קרובות מחסומים נפשיים עלולים להוביל לכדי מצב בו הגוף שלנו סובל ממחוסמים פיזיים קשים ומחלות לא נעימות. כך שאתם לא אמורים להזניח את הנפש שלכם אם אתם רוצים ליהנות מגוף בריא כאחד, שכן גוף ונפש בריאים הולכים ביחד ועליכם להבין זאת טוב מאוד אם אתם אוהבים את עצמכם.

אז איך השיטה עובדת?

על ידי טיפול פסיכולוגי המבוסס על עקרונות הרפואה הסינית ניתן ליהנות משיפור במצב הנפשי והפיזי שלנו תוך דקות ספורות ולחוש בהבדל לא רגיל. אם אתם רוצים לראות איך הגוף שלכם חוזר להרגיש כפי שלא הרגיש כבר זמן רב, ואתם רוצים ליהנות מחיים תקינים וללא מחלות, פשוט תשימו לב שאתם משקיעים את הכסף שלכם בהליכה לטיפול בשיטת שלושת המימדים.

מדובר בטיפול השייך לתחום הרפואה האלטרנטיבית, אשר לו אנשים רבים שישמחו להעיד שהדבר סייע להם רבות להתמודד עם בעיות ומועקות בחיים. כך שאם אתם חשים עצירה מסוימת בחיים, מבחינה פיזית או נפשית, אין ספק בכלל שכדאי לכם לשקול בחום הגעה לטיפול בשיטת שלושת המימדים. גם עיסוי שבדי יכול לעזור ולהרגיע סטרס בגוף אך לרוב מדובר בהפוגה זמנית וטיפול שיש לחזור עליו כמה וכמה פעמים.גסטרואנטרולוגיה

שיטות טיפול נוספות ברפואה הסינית

בעולם הרפואה הסינית ישנן שיטות טיפול נוספות אשר תוכלו לקחת בחשבון אם אתם רוצים לטפל בעצמכם באופן היעיל ביותר, וביניהם ניתן למנות שימוש בצמחי מרפא ספציפיים להתמודדות עם כל בעיה ואף שיפור התזונה. תדעו לכם שהאוכל שאתם מכניסים לגוף שלכם זה מה שבונה אתכם ואת הנפש שלכם. כאשר הגוף שלכם בריא, כך גם הנפש שלכם תהיה בריאה. אם אתם רוצים להשקיע בעצמכם ובגוף שלכם, אל תחשבו פעמיים ותתחילו לתכנן תפריט תזונתי מוקפד המשלב מגוון רחב של פירות, ירקות ומאכלים בריאים שיטיבו עם הגוף שלכם לטווח הקצר והארוך. אתם תוכלו לחוש בהבדל ובקלילות של הגוף שלכם לאחר תקופה קצרה של שינוי תזונתי.

להמשיך לנסות ולא להתייאש

תדעו לכם שאם אתם סובלים ממחלה כזו או אחרת, יהיה מומלץ שתעשו כל שביכולתם על מנת להמשיך ולנסות לטפל בה בכל דרך אפשרית עד שהיא תיפתר לחלוטין בסופו של דבר. לעתים אנשים סובלים ממחלות עקשניות שפוגעות רבות באיכות החיים שלהם ומפריעות להם לנהל אורח חיים תקין, ואם גם אתם סובלים ממצב כזה, אל תהססו לעשות כל מה שנדרש על מנת לטפל בבעיה שלכם. פשוט תנסו כל דרך טיפול אפשרית, ואין זה משונה אם היא שייכת לעולם הרפואה המשלימה או הרפואה הקונבנציונאלית, פשוט תנסו לעשות הכל עד שתמצאו משהו שעובד לכם ופועל על הגוף שלכם.

כתוב/כתבי תגובה