צימר לפי שעה

ההבדל בין צימר לצימר לפי שעה

לא מעט זוגות אשר מחפשים אופציה לבילוי זוגי איכותי, בוחרים להגיע לצימר ליום או כמה ימים. צימר הוא מתחם זוגי מפנק אשר מציע לכל זוג שמגיע אליו מגוון פינוקים שונים כגון: ג'קוזי מפנק בתוך הצימר, בריכה פרטית מחוץ לצימר, מטבח מאובזר, חדר שינה איכותי ומפנק, ארוחות מפנקות, מגוון רחב של פינוקים בצימר עצמו ועוד. אין חוויה מדהימה יותר מלהגיע לצימר לבילוי זוגי. אולם, במרבית הצימרים יש לשלם על לפחות לילה אחד של שהייה בצימר ולא מעט זוגות שאינם יכולים לצאת ליום שלם כולל לינה בצימר, מוצאים את עצמם תוהים האם הם יכולים להנות מכל מה שצימר מעניק, מבלי להתחייב בתשלום ללילה.

צימר לפי שעה

כל אותם זוגות שתוהים האם ישנה אפשרות להנות מכמה שעות שהייה בצימר מפנק, מבלי שהם ידרשו לשלם על יום שלם של שהייה בצימר, חייבים לדעת שכיום ניתן לשכור צימרים לפי שעה בצפון למשל. כלומר, כל זוג שאיננו יכול לצאת לבילוי זוגי של יותר מכמה שעות, יכול לבחור באחד מהצימרים לפי שעה המוצעים כיום ולהנות משהייה זוגית מפנקת בצימר, כאשר התשלום על הצימר יהיה בהתאם לכמות השעות אשר בהן הוא ישהה בצימר. אין הבדל ברמת האיכות והפינוק שמסבים צימרים רגילים לבין אלה שמסבים צימרים לפי שעה, לזוגות שמגיעים אליהם. השוני היחיד אשר בא לידי ביטוי כרוך בעובדה שהמחיר אשר משלמים על צימר לפי שעה יהיה מחיר משתלם יותר, בהתאם לכמות השעות ששוהים בצימר ולא מעבר לכך. 

כיצד תבחרו צימר לפי שעה

אם החלטתם ללכת על צימר לפי שעה, חשוב מאוד שתבחרו אותו בצורה נכונה. על אף שכיום ניתן למצוא לא מעט צימרים לפי שעה, הרי שבכדי לבחור את הטוב ביותר שבהם, עליכם לבחון מה כל צימר מציע לכם מבחינת האזור שלו, הגודל שלו, העיצוב שלו, הפינוקים שלו ועוד וכן, מה המחיר המוצע על שעת שהייה בצימר. בהתאם לתקציב הנתון שלכם ובהתאם לצימר הטוב ביותר בעינכם במסגרת תקציב נתון, תוכלו לבחור את הצימר האידאלי עבורכם מכל הבחינות.

בדקו גם בלינק https://www.iroom.co.il/חדרים-לפי-שעה-בחיפה.html

כתוב/כתבי תגובה