הלבנת שיניים תל אביב – מתי נרצה לעשות את זה ואיך בוחרים את הרופא הנכון

במשך השנים, השיניים שלנו צוברות לא מעט כתמים ולכלוך אשר משפיעות על האסתטיקה שלהן וכמובן על המראה של החיוך שלנו. אנחנו מחפשים דרכים שונות כיצד להתמודד עם הבעיה ולשפר את המראה שלהן, על מנת שנוכל להציג לעולם ולנו, שיניים לבנות, נקיות, ומושלמות.

האופציה הטובה ביותר לשם כך מבחינתנו, הוא טיפול הלבנת שיניים. יש לנו אפשרות לבחור כיצד לבצע את הטיפול. אנחנו יכולים לבחור האם לערוך טיפול הלבנת שיניים באופן עצמאי באמצעות תכשירים שונים, לחילופין, אנחנו יכולים ללכת לרופא שיניים שמתמחה בטיפולי הלבנה ולעבור אצלו את הטיפול.

לפני שנסביר מה זה אומר ללכת אל רופא שיניים לטיפול הלבנת שיניים בתל אביב או בכל יישוב אחר, צריך לומר שההבדל בין טיפול באופן עצמאי, טיפול ביתי, לבין טיפול אצל רופא יכול להיות מאוד משמעותי. גם אם זה מבחינה כלכלית, ייתכן שישתלם לנו לבצע את הטיפול לבד, עדיין התוצאות יהיו הרבה יותר איכותיות אם נפנה לטיפול אצל רופא.

מה זה טיפול הלבנת שיניים?

בעיקרון, טיפול במרפאת הלבנת שיניים בתל אביב או בכל מקום אחר, וכן טיפול בבית, נועד לבצע פעולה מאוד פשוטה, להסיר את הכתמים והלכלוך מהשיניים ולהבהיר אותן. כלומר, להפוך שיניים צהובות לשיניים לבנות.

לצערנו במהלך השנים, השיניים שלנו סופגות הרבה מאוד כתמים ולכלוך, בין אם זה בגלל צבעי מאכל באוכל, קפאין, ניקוטין (אם אנחנו מעשנים) ועוד. השכבה החיצונית של השיניים סופגת כתמים שאנחנו לא יכולים להסיר באמצעות צחצוח רגיל וגם לא באמצעות טיפולים קבועים אצל שיננית. לכן אנחנו צריכים לבצע טיפול הלבנת שיניים.

איך זה מתבצע בפועל?

ישנן שתי אופציות לטיפול הלבנת שיניים. אופציה אחת, היא טיפול ביתי. אנחנו יכולים לרכוש חומרי הלבנה בבית מרקחת, כולל מתקן מיוחד בתוכו נשים את החומרים השונים, ואז נניח אותו על גבי השיניים, במטרה שהחומרים ילבינו אותן.

זו שיטה פשוטה, ולכאורה נוחה מאחר ואנחנו יכולים לעשות את זה בכל שעה שנוח לנו, אך היא פחות מועילה, לא כל החומרים אחידים ברמתם ולא כולם באמת יכולים לשרת את הצרכים שלנו. מה עוד, ששיטה זו לא מאפשרת לנו לאבחן את המצב האמיתי של השיניים שלנו. כלומר אנחנו נשתמש בחומרים, מבלי לדעת מה באמת אנחנו צריכים או עד כמה חמור המצב שלנו.

לעומת זאת, טיפול הלבנת שיניים אצל רופא, נעשה בצורה רבה יותר יעילה, מהירה ואיכותית. אחרי תהליך אבחון, הוא משתמש במכשיר לייזר על מנת להלבין את השיניים שלנו, באופן כזה שהוא מסלק את כל הלכלוך ומבהיר אותן באופן מדויק ומלא. הטיפול נמשך זמן קצר יחסית, ואנחנו יכולים ליהנות משיניים לבנות ומבריקות במשך תקופה ארוכה, תוך הקפדה על צחצוח והיגיינה.

כתוב/כתבי תגובה