השתלת שיניים

יישור שיניים

טיפולי יישור שיניים מתאימים לכל מי שרוצה שהפה שלו יראה יותר ייצוגי, יותר מרשים ויותר מסודר. אצלנו אפשר לבצע יישור שיניים שקוף, או רגיל, לכל הגילאים, כדי שתוכלו לחייך בלי להתבייש!

מי צריך יישור שיניים?

במצב הטבעי, לכל אדם יש מבנה שיניים שונה. צורת שיניים שונה וגם מבנה שונה של הלסת, אבל בימינו, קיים סטנדרט מקובל של שיניים ישרות ומסודרות בתוך הפה, שכולם רוצים לעמוד בו.

שיניים ישרות משדרות מראה בריא ומסודר יותר, מצטלמות טוב יותר והופכות את הבעלים של הפה לאטרקטיבי יותר.

משום כך, למרות שמדובר על טיפול אופייני לבני גיל העשרה, אפשר לראות לא מעט מבוגרים, שעוברים טיפולי שיניים – כי אף פעם לא מאוחר.

יישור שיניים רפואי

אבל יישור שיניים הוא לא רק טיול אסתטי. יש לא מעט מטופלים שמצב הפה שלהם לא מאפשר להם סגירה נאותה של הלסתות ושל השפתיים. יש כאלה מתקשים ללעוס כראוי וכאלה המתקשים בדיבור – בגלל מנח השיניים הבעייתי.

יישור שיניים יכול להידרש כאשר נולדים עם שיניים מרווחות, או בולטות, אבל הצורך יכול להתעורר גם כאשר מקבלים מכה חזקה בלסת, שוברים או מעקמים שיניים ומבנה הלסת מתעוות.

יישור שיניים בהתאמה אישית

מרפאת סדרי סמייל מציעה יישור שיניים למטופלים בכל הגילאים, אשר יש להם צורך אסתטי ליישר את השיניים, או צורך פרקטי של ממש, כמו תיקון מנח הלסת, שיפור יכולת דיבור, לעיסה ועוד.

הטיפול מותאם אישית לאורח החיים של המטופל ולהעדפה האישית שלו, באמצעות סדים שקופים, או באמצעות טבעות מתכת, למי שדווקא אוהב את הלוק המיוחד.

לסיכום, יישור שיניים יכול להיות תהליך מורכב ולכן חשוב להתאים אותו לצרכי המטופל. לקבלת מידע נוסף והתאמה אישית של הטיפול – צרו איתנו קשר!

 

אולי יעניין אתכם גם: ציפוי קומפוזיט לשיניים

כתוב/כתבי תגובה